АВТОВОКЗАЛ м. ЖИТОМИР, розклад: автобус і маршрутки з автовокзалу Житомира

Автовокзал Житомир

Розклад автобусів та маршруток з Житомира та через Житомир (автовокзал)

Автобуси Житомир - Київ, Житомир - Львів, Житомир - Бориспіль, Одеса, Вінниця, Луцьк, Рівне та ін.

Увага: поточний розклад руху автобусів по автовокзалу Житомира (автостанція №1) змінюється, уточнюйте актуальний час відправлення та маршрути житомирських автобусів і маршруток за телефоном 041–236-2411 та на сайті ДИВІТЬСЯ АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД АВТОБУСІВ: www.rozklad-avtobusiv.com

Автовокзал у м. Житомир, адреса: вул. Київська, 93.

00:15 автобус Бориспіль Львів
00:15 автобус Київ Почаїв (ВТ, ЧТ, СБ)
01:15 автобус Могилів Подільський Київ
01:20 Харків Чернівці
01:50 Нововолинськ Київ (крім НД)
02:25 Сокиряни Київ
02:25 Городенка Київ
02:30 автобус Тячів Київ
02:30 автобус Трускавець Бориспіль
03:05 Почаїв Київ
03:15 Кельменці Київ
03:20 Буковель Київ
03:45 автобус Хуст Київ
04:10 Березне Київ №5
04:15 автобус Ужгород Бориспіль
04:40 Верховина Київ (через день)
04:45 автобус Івано-Франківськ Київ (через день)
04:50 Житомир Ст. Чоповичі
04:50 Чернівці Київ
05:10 автобус Житомир Бориспіль
05:15 Верховина Київ (через день)
05:30 автобус Житомир Моделів
05:30 автобус Житомир Київ - Святошин
05:30 маршрутка Житомир Авратин
05:30 автобус Житомир Яворівка
05:40 Нетішин Київ №5
05:45 автобус Львів Бориспіль
05:45 автобус Гродно Миколаїв (ПН, СР, СБ)
05:50 Житомир Вільха
05:50 Житомир Київ Святошин
05:55 Калуш Київ
06:00 маршрутка Житомир Чайківка
06:00 Житомир Киянка
06:05 Житомир Баранівка
06:05 Житомир Мохначка
06:05 Одеса Рівне (ПТ, СБ, НД)
06:10 Житомир Чуднів
06:10 Житомир Бориспіль
06:20 маршрутка Житомир Малин
06:25 Житомир Київ - Святошин
06:25 автобус Житомир Вінниця
06:25 автобус Житомир Чернігів
06:25 Житомир Ярунь
06:30 автобус Житомир Катеринівка
06:30 автобус Житомир Брусилів
06:40 Житомир Камінь
06:40 Житомир Почуйки
06:40 Житомир Словечне
06:45 автобус Житомир Київ - Святошин
06:45 автобус Житомир Жовтий Брід
06:50 Житомир Малин
06:50 Житомир Бердичів
06:50 автобус Житомир Хмельницький
07:00 Житомир Фастів
07:00 Житомир Малин
07:00 автобус Житомир Радомишль
07:05 Житомир Одеса
07:10 Житомир Романів
07:10 Житомир Київ - Святошин
07:10 автобус Житомир Ємільчине
07:10 Ярунь Київ
07:15 Житомир Лопатичі
07:20 Житомир Бердичів
07:25 автобус Олевськ Київ
07:30 автобус Житомир Малин
07:30 автобус Житомир Київ - Святошин
07:35 Бердичів Ємільчине
07:40 атобус Житомир Олевськ
07:40 Малин Хмільник
07:40 автобус Житомир Луцьк
07:40 Житомир Баранівка
07:40 автобус Баранівка Київ
07:45 автобус Житомир Бердичів
07:50 Житомир Радомишль
07:50 автобус Житомир Київ - Святошин
08:00 Житомир Вінниця
08:00 Житомир Зарубинці
08:00 Житомир Іршанськ
08:00 маршрутка Житомир Полонне
08:05 Іванопіль Київ
08:05 Житомир Коростень
08:10 Житомир Бориспіль
08:10 автобус Житомир Бердичів
08:10 Житомир Любар
08:10 Житомир Олевськ
08:15 автобус Бердичів Овруч
08:20 Житомир Рогізно
08:25 маршрутка Житомир Стовпів
08:25 Житомир Київ - Святошин
08:30 автобус Бердичів Малин
08:30 автобус Мар'янівка Київ №5 (ПН, ЧТ, ПТ, СБ, НД)
08:30 автобус Житомир Малин
08:30 автобус Житомир Київ - Святошин
08:35 Малин Вінниця
08:35 автобус Рівне Радомишль (крім СР)
08:40 Коростишів Рівне (ВТ, СР, ЧТ, ПТ, НД)
08:40 Житомир Бердичів
08:40 Житомир Миропіль
08:40 Житомир Коростень
08:40 Новоград - Волинський Київ №5
08:50 Житомир Київ - Святошин
08:50 маршрутка Житомир Івановичі
08:50 Коблеве Брест (ЧТ, СБ)
08:55 Житомир Бердичів
08:55 Житомир Романів
09:00 автобус Житомир Київ - Святошин
09:00 маршрутка Житомир Іршанськ
09:00 Житомир Брусилів
09:00 Житомир Стетківці
09:05 маршрутка Житомир Ружин
09:10 Житомир Колодяжне
09:10 Київ Н. Волинський
09:10 Житомир Коростень
09:10 Житомир Андрушки
09:10 Житомир Київ - Святошин
09:15 автобус Житомир Любар
09:15 Житомир Малин
09:20 Житомир Ємільчине
09:20 автобус Житомир Бердичів
09:20 Житомир Міньківці
09:25 Житомир Н. Волинський
09:25 Житомир Долинівка
09:25 Житомир Овруч
09:30 автобус Житомир Київ - Святошин
09:30 автобус Житомир Баранівка
09:35 Житомир Радомишль
09:35 автобус Любар Київ
09:35 Н. Волинський Вінниця
09:40 Житомир Бердичів
09:40 Житомир Мар'янівка
09:40 автобус Київ Дубно
09:40 Житомир Коростень
09:45 автобус Житомир Бердичів
09:45 автобус Житомир Попільня
09:45 автобус Житомир Київ - Святошин
09:50 Житомир Малин
09:50 Житомир Бориспіль
09:55 Бориспіль Львів
09:55 Житомир В. Браталів
09:55 Житомир Вінниця
10:00 Житомир Біла Церква
10:00 Житомир Андрушівка
10:00 Київ Новодністровськ
10:00 Житомир Бердичів
10:00 автобус Житомир Словечне
10:05 Н. Волинський Київ №5
10:10 Житомир Київ - Святошин
10:10 Хмільник Київ
10:15 Житомир Короченки
10:25 Житомир Малин
10:25 Житомир Бердичів
10:25 Рівне Вінниця
10:30 автобус Житомир Миропіль
10:30 автобус Житомир Олевськ
10:30 автобус Житомир Бердичів
10:30 автобус Житомир Київ - Святошин
10:30 автобус Житомир Мовчанівка ПН
10:35 Житомир Малин
10:35 Житомир Баранівка
10:40 Житомир Велика Глумча крім ЧТ
10:40 Житомир Коростень
10:40 маршрутка Житомир Лазарівка
10:40 автобус Вінниця Луцьк
10:40 Житомир Великі Деревичі
10:45 автобус Житомир Бердичів
10:45 автобус Ємільчине Київ (через день)
10:50 Житомир Симони крім НД
10:50 Житомир Романів
10:50 Київ Верховина
10:50 Житомир Овруч
10:50 Волочиськ Київ
10:50 Житомир Київ - Святошин
10:50 Житомир Вінниця
10:50 Житомир Брідок НД
10:50 маршрутка Житомир Добринь
11:00 Житомир Мала Глумча
11:00 Житомир Жеребки
11:00 автобус Київ Карлови Вари (СР, СБ, НД)
11:00 Житомир Верхівня
11:00 Житомир Фастів
11:00 Київ Прага (ПН, ВТ, ЧТ, ПТ)
11:00 Житомир Бердичів
11:05 Київ Червоноград (через день)
11:05 Житомир Овруч
11:05 Київ Дубно (через день)
11:10 автобус Житомир Радомишль
11:10 Житомир Київ - Святошин
11:10 автобус Київ Кам'янець-Подільський
11:10 Житомир Довбиш
11:10 автобус Тернопіль Київ №5
11:15 Житомир Малин
11:15 Житомир Бердичів
11:15 Житомир Рогізно
11:20 автобус Житомир Романів
11:25 Житомир Авратин
11:30 автобус Житомир Катеринівка
11:30 автобус Житомир Баранівка
11:30 автобус Житомир Н. Волинський
11:30 автобус Житомир Київ - Святошин
11:30 автобус Городниця Київ №5
11:30 автобус Житомир Лебединці
11:30 автобус Житомир Н. Волинський
11:35 Житомир Чуднів (крім СБ)
11:35 Коростень Вінниця
11:40 Житомир Бердичів
11:40 Дубно Київ
11:40 Житомир Коростень
11:45 автобус Київ Прага (крім СР та НД)
11:45 автобус Житомир Вол. Волинський
11:45 автобус Житомир Ружин
11:50 Житомир Бориспіль
11:50 Житомир Яворівка
11:50 автобус Житомир Бердичів
11:50 Житомир Миропіль
11:50 Житомир Радомишль
11:55 Хмільник Київ
11:55 Житомир Чернівці
12:00 Житомир Малин
12:00 автобус Київ Штутгарт (ЧТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Олевськ
12:00 Київ Кельн (ВТ, ЧТ, ПТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Словечне
12:00 Житомир Бердичів
12:05 Київ Шепетівка
12:07 Житомир Тартак
12:10 Житомир Ст. Чоповичі
12:10 Житомир Молочки (ПТ, СБ, НД)
12:10 автобус Житомир Камінь
12:10 Житомир Київ - Святошин
12:15 Житомир Баранівка
12:15 Житомир Кропивня
12:15 автобус Київ Тернопіль
12:20 автобус Житомир Бердичів
12:20 автобус Олевськ Київ
12:25 Житомир Коростень
12:25 Житомир Бердичів
12:25 Київ Кам. Подільський
12:30 автобус Київ Косів
12:30 автобус Житомир Корнин
12:30 автобус Житомир Іванопіль
12:30 автобус Житомир Київ - Святошин
12:35 Житомир Баранівка
12:40 Житомир Брусилів
12:40 Житомир Дібрівка
12:40 Житомир Лугини
12:40 Житомир Київ - Святошин
12:45 автобус Київ Ярунь
12:45 автобус Н. Волинський Київ №5
12:50 Житомир Овруч
12:50 Житомир Київ - Святошин
12:50 Житомир Романів
12:50 автобус Житомир Бердичів
12:54 Житомир Вінниця
12:55 Житомир Радомишль
13:00 Житомир Бердичів
13:00 маршрутка Житомир Зарубинці
13:00 Житомир Радомишль
13:00 Житомир Суслівка
13:00 Житомир Коростень
13:00 автобус Житомир Полонне
13:05 Новодністровськ Київ
13:05 Житомир Н. Волинський
13:10 автобус Житомир Київ - Святошин
13:10 Житомир Олевськ ПТ
13:10 Житомир Бердичів
13:10 Житомир В. Волиця
13:15 Житомир Рубежівка
13:15 маршрутка Київ Нововолинськ
13:15 Житомир Стовпів
13:15 Житомир Ємільчине
13:20 Луцьк Вінниця
13:20 Київ Кам. Подільський
13:20 Житомир Івановичі
13:20 Житомир Овруч (крім НД)
13:20 Житомир Радомишль
13:25 автобус Житомир Бердичів
13:25 Житомир Коростень
13:25 Житомир Іршанськ
13:30 автобус Житомир Ружин
13:30 автобус Житомир Мохначка
13:30 автобус Житомир Київ - Святошин
13:30 автобус Житомир Баранівка
13:35 Житомир Бердичів
13:35 Житомир Олевськ
13:40 Житомир Романів (ПТ)
13:40 маршрутка Житомир Жовтневе
13:40 Дубно Київ
13:40 Житомир Хмельницький ( крім СР)
13:45 автобус Житомир Київ - Святошин
13:45 автобус Житомир Базар
13:45 автобус Радомишль Рівне (крім СР)
13:50 Житомир Рогачів
13:50 Житомир Тульчин
13:50 Житомир Радча
13:50 Київ Львів
13:50 Житомир Київ - Святошин
13:55 Житомир Киянка
14:00 автобус Житомир Бердичів
14:00 Житомир Жовтневе
14:00 Житомир Ковганівка
14:00 Житомир Міньківці
14:00 Житомир Романів
14:05 маршрутка Житомир Малин
14:05 автобус Дубно Київ
14:05 Житомир Велике Цвіля
14:10 Житомир Жмеринка
14:10 Житомир Київ - Святошин
14:15 Житомир Олевськ
14:15 Житомир Любар
14:15 автобус Житомир Лопатичі (ПТ)
14:15 Житомир Бердичів
14:15 автобус Житомир Коростень
14:20 Житомир Баранівка
14:20 Житомир Радомишль
14:20 Житомир Рокитне
14:20 Житомир Авратин
14:20 Шепетівка Київ
14:30 автобус Житомир Червона Воля
14:30 автобус Житомир Калинівка
14:30 автобус Житомир Іршанськ
14:30 автобус Житомир Брусилів (ПН, ВТ, СР, ЧТ)
14:30 автобус Житомир Київ - Святошин
14:30 автобус Житомир Фастів (ПТ, СБ, НД)
14:35 Житомир Стетківці
14:35 Житомир Бердичів
14:35 Житомир Чернігів
14:40 Житомир Вільха
14:40 маршрутка Житомир Бігунь
14:40 Житомир Миколаївка
14:40 Хмільник Малин
14:40 Житомир Любар (ПТ, НД)
14:45 автобус Житомир Короченки
14:50 Житомир Брусилів
14:50 Житомир Ружин (ПТ, НД, ПН)
14:50 Житомир Київ - Святошин
14:50 Житомир Катеринівка
14:50 Житомир Коростень
14:55 автобус Житомир Любар
14:55 Житомир Бердичів
15:00 Житомир Андрушівка
15:00 маршрутка Житомир Городниця
15:00 Житомир Баранівка
15:00 Житомир Листвин
15:00 Житомир Київ - Святошин
15:00 автобус Малин Вінниця
15:05 Житомир Бердичів
15:05 Житомир Малин
15:10 автобус Житомир Київ - Святошин
15:10 автобус Житомир Чайківка
15:10 Київ Нововолинськ
15:10 Житомир Малин
15:10 Житомир Кам'яний Брід
15:10 Житомир Овруч
15:10 Житомир Романів
15:15 Житомир Овруч
15:20 автобус Київ Олевськ
15:20 Житомир Березівка
15:20 автобус Житомир Почуйки
15:20 Кам. Подільський Київ
15:20 Житомир Бердичів
15:20 Житомир Овруч (ПТ)
15:25 Житомир Київ - Святошин
15:30 автобус Житомир Дубрівка
15:30 автобус Житомир Копище
15:30 автобус Житомир Беспечна
15:30 автобус Житомир Бориспіль
15:35 Житомир Бердичів
15:35 автобус Житомир Брусилів
15:35 Житомир Баранівка
15:40 Червоноград Київ (через день)
15:40 Житомир Коростень
15:40 Дубно Київ (через день)
15:40 маршрутка Житомир Ружин
15:45 автобус Житомир Радомишль
15:45 автобус Житомир Андрушки
15:45 автобус Житомир Романів
15:50 Житомир Овруч
15:50 Житомир Любар
15:50 автобус Житомир Ярунь
15:50 Житомир Київ - Святошин
15:50 Житомир Малин
15:55 Житомир Мініно
16:00 Житомир Біла Церква
16:00 Київ Бердичів крім ПТ
16:00 Київ Любар ПТ
16:00 автобус Житомир Рогізно
16:00 Житомир Савлуки
16:00 Житомир Полонне
16:05 Житомир Комсомольске
16:05 маршрутка Житомир Колодяжне
16:05 Житомир Коростень
16:06 Житомир Кам'янка (ПТ, НД)
16:10 Житомир Іршанськ
16:10 Житомир Київ - Святошин
16:10 Житомир Іванопіль
16:10 Житомир Рогачі (ПТ)
16:15 Житомир Малин
16:15 Житомир Липники
16:15 автобус Нововолинськ Київ
16:15 Житомир Хмельницький №2 крім ВТ
16:15 Житомир Бердичів ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
16:20 Житомир Київ - Святошин
16:20 Житомир Бердичів
16:20 Житомир Жовтий Брід
16:25 Житомир Першотравенськ
16:25 Житомир Рогізно
16:25 Житомир Коростень
16:25 автобус Житомир Вінниця
16:30 автобус Житомир Київ - Святошин
16:30 автобус Житомир Мовчанівка ПТ
16:30 автобус Вінниця Малин
16:30 автобус Житомир Бердичів
16:30 автобус Житомир Романів
16:35 Житомир Словечне
16:40 Житомир Авратин
16:40 маршрутка Житомир Андрієвичі
16:40 Житомир Лебединці
16:40 Житомир Романів ПТ
16:45 автобус Житомир Рокитне
16:45 автобус Житомир Лазарівка
16:45 автобус Житомир Корнин
16:45 автобус Житомир Бердичів
16:45 автобус Житомир Мала Глумча
16:50 Житомир В. Браталів
16:50 Житомир Київ - Святошин
16:50 Житомир Миколаївка (ПТ)
16:50 Житомир Бердичів
17:00 автобус Житомир Моделів
17:00 Житомир Баранівка
17:00 Житомир Коростень
17:00 Житомир Олевськ
17:05 Кам. Подільський Київ
17:05 Житомир Бердичів
17:05 Житомир Суховоля
17:10 автобус Житомир Слобідка
17:10 Житомир Київ - Святошин
17:10 Житомир Губенка
17:10 Житомир Жмеринка
17:15 автобус Київ №5 Городниця
17:15 Ємільчине Бердичів
17:20 Житомир Романів
17:20 Тернопіль Київ
17:20 Житомир Радомишль
17:22 автобус Київ Хмільник
17:25 Житомир Олевськ
17:25 Житомир Великі Деревичі
17:30 автобус Житомир Київ - Святошин
17:30 автобус Київ Тячів
17:30 автобус Житомир Фастів
17:30 автобус Київ №5 Нетішин
17:30 автобус Житомир Миколаїв
17:35 Житомир Коростень
17:35 Житомир Бердичів
17:40 маршрутка Житомир Верхівня
17:40 автобус Львів Київ
17:40 Житомир Рубежівка
17:40 Житомир Симони
17:40 Житомир Вінниця
17:45 автобус Київ №5 Н. Волинський
17:45 автобус Житомир Бердичів
17:50 автобус Житомир Бориспіль
17:50 Кам. Подільський Київ
17:50 Житомир Словечне
17:55 автобус Київ Волочиськ
17:55 Житомир Баранівка
17:55 Житомир Суемці
17:56 Житомир Мар'янівка
18:00 маршрутка Житомир Бердичів
18:00 Житомир Романів (ПТ)
18:00 Вінниця Рівне
18:00 Косів Київ
18:00 автобуси Київ Тернопіль
18:00 Житомир Велика Глумча
18:00 Верховина Київ (через день)
18:00 Житомир Малин
18:05 Житомир Іршанськ
18:05 автобус Житомир Радомишль
18:10 Житомир Довбиш
18:10 Житомир Київ - Святошин
18:10 маршрутка Житомир Народичі
18:15 Київ Дубно
18:15 Житомир В. Волиця
18:20 Київ Ємільчине (через день)
18:20 Житомир Бердичів
18:20 Житомир Зарубинці
18:25 Н. Волинський Київ
18:25 Київ Буковель
18:30 автобус Житомир Миропіль
18:30 автобус Житомир Кропивня
18:30 автобус Київ Баранівка
18:30 автобус Житомир Малин
18:30 автобус Житомир Івановичі
18:35 маршрутка Житомир Першотравневе
18:35 Житомир Бердичів
18:35 Н автобус ововолинськ Київ
18:40 Житомир Вінниця ПТ, СБ, НД
18:40 Житомир Брусилів
18:45 автобус Вінниця Н. Волинський
18:50 Житомир Коростень
18:50 Київ Любар
19:00 Житомир Миропіль
19:00 автобус Київ Хуст
19:00 автобус Житомир Іршанськ
19:00 Житомир Малин (ПТ, СБ, НД)
19:00 Житомир Радомишль
19:00 Житомир Попільня
19:05 автобус Львів Бориспіль
19:10 автобус Вінниця Коростень
19:15 Житомир Полонне ПТ, СБ, НД
19:20 Житомир Іршанськ
19:20 Житомир Андрушівка
19:25 маршрутка Житомир Тартак
19:25 Київ Хмільник
19:25 Житомир Н. Волинський (НД)
19:25 Житомир Коростишів
19:30 автобус Рівне Коростишів (ПН ВТ СР ЧТ СБ)
19:35 автобус Бориспіль Ужгород
19:40 Київ Н. Волинський
19:45 автобус Житомир Усове
19:45 автобус Житомир Вінниця
19:50 автобус Київ Івано-Франківськ
19:55 Житомир Бердичів
20:05 автобус Житомир Малин
20:10 Київ Олевськ
20:20 маршрутка Житомир Лугини
20:30 автобус Житомир Андрушівка (НД)
20:30 автобус Житомир Романів (ПТ, НД)
21:00 Київ Городенка
21:15 Київ Калуш
21:20 Чернівці Харків
22:05 Київ Сокиряни
22:20 автобус Рівне Одеса ( ПТ, СБ, НД)
22:30 автобус Київ №5 Вроцлав (ПН, ПТ)
22:35 Київ Дубно
22:35 автобус Київ Яремча
22:50 автобус Київ Кишинів
23:00 Київ Чернівці
23:15 маршрутка Київ Кельменці
23:30 автобус Київ Косів (через день)
23:30 автобус Київ Трускавець
23:50 Київ Нововолинськ (крім НД)
23:55 Київ Верховина (через день)
23:58 Київ Мог. Подільський

---
АВТОВОКЗАЛ ЖИТОМИРА
Расписание автобусов и маршруток из Житомира и через Житомир автовокзал):

00:15 автобус Борисполь Львов
00:15 автобус Киев Почаев (ВТ, ЧТ, СБ)
01:15 автобус Могилев Подольский Киев
01:20 Харьков Черновцы
01:50 Нововолынск Киев (кроме НД)
02:25 Сокиряны Киев
02:25 Городенка Киев
02:30 автобус Тячев Киев
02:30 автобус Трускавец Борисполь
03:05 Почаев Киев
03:15 Кельменцы Киев
03:20 Буковель Киев
03:45 автобус Хуст Киев
04:10 Березно Киев № 5
04:15 автобус Ужгород Борисполь
04:40 Верховина Киев (через день)
04:45 автобус Ивано-Франковск Киев (через день)
04:50 Житомир Ст. Чоповичи
04:50 Черновцы Киев
05:10 автобус Житомир Борисполь
05:15 Верховина Киев (через день)
05:30 автобус Житомир Модели
05:30 автобус Житомир Киев - Святошин
05:30 маршрутка Житомир Авратин
05:30 автобус Житомир Яворовка
05:40 Нетешин Киев № 5
05:45 автобус Львов Борисполь
05:45 автобус Гродно Николаев (ПН, СР, ВБ)
05:50 Житомир Ольха
05:50 Житомир Киев Святошин
05:55 Калуш Киев
06:00 маршрутка Житомир Чайковка
06:00 Житомир Киевлянка
06:05 Житомир Барановка
06:05 Житомир Мохначка
06:05 Одесса Ровно (ПТ, СБ, ВС)
06:10 Житомир Чуднов
06:10 Житомир Борисполь
06:20 маршрутка Житомир Малин
06:25 Житомир Киев - Святошин
06:25 автобус Житомир Винница
06:25 автобус Житомир Чернигов
06:25 Житомир Ярунь
06:30 автобус Житомир Катериновка
06:30 автобус Житомир Брусилов
06:40 Житомир Камень
06:40 Житомир Почуйки
06:40 Житомир Словечно
06:45 автобус Житомир Киев - Святошин
06:45 автобус Житомир Желтый Брод
06:50 Житомир Малин
06:50 Житомир Бердичев
06:50 автобус Житомир Хмельницкий
07:00 Житомир Фастов
07:00 Житомир Малин
07:00 автобус Житомир Радомышль
07:05 Житомир Одесса
07:10 Житомир Романов
07:10 Житомир Киев - Святошин
07:10 автобус Житомир Емильчино
07:10 Ярунь Киев
07:15 Житомир Лопатичи
07:20 Житомир Бердичев
07:25 автобус Олевск Киев
07:30 автобус Житомир Малин
07:30 автобус Житомир Киев - Святошин
07:35 Бердичев Емильчино
07:40 атобус Житомир Олевск
07:40 Малин Хмельник
07:40 автобус Житомир Луцк
07:40 Житомир Барановка
07:40 автобус Барановка Киев
07:45 автобус Житомир Бердичев
07:50 Житомир Радомышль
07:50 автобус Житомир Киев - Святошин
08:00 Житомир Винница
08:00 Житомир Зарубинцы
08:00 Житомир Иршанск
08:00 маршрутка Житомир Полонное
08:05 Иванополь Киев
08:05 Житомир Коростень
08:10 Житомир Борисполь
08:10 автобус Житомир Бердичев
08:10 Житомир Любар
08:10 Житомир Олевск
08:15 автобус Бердичев Овруч
08:20 Житомир Рогожная
08:25 маршрутка Житомир Столбов
08:25 Житомир Киев - Святошин
08:30 автобус Бердичев Малин
08:30 автобус Марьяновка Киев № 5 (ПН, ЧТ, ПТ, СБ, ВС)
08:30 автобус Житомир Малин
08:30 автобус Житомир Киев - Святошин
08:35 Малин Винница
08:35 автобус Ровно Радомышль (кроме СР)
08:40 Коростышев Ровно (ВТ, СР, ЧТ, ПТ, ВС)
08:40 Житомир Бердичев
08:40 Житомир Мирополь
08:40 Житомир Коростень
08:40 Новоград - Волынский Киев № 5
08:50 Житомир Киев - Святошин
08:50 маршрутка Житомир Ивановичи
08:50 Коблево Брест (ЧТ, СБ)
08:55 Житомир Бердичев
08:55 Житомир Романов
09:00 автобус Житомир Киев - Святошин
09:00 маршрутка Житомир Иршанск
09:00 Житомир Брусилов
09:00 Житомир Стеткивци
09:05 маршрутка Житомир Ружин
09:10 Житомир Колодяжное
09:10 Киев Н. Волынский
09:10 Житомир Коростень
09:10 Житомир Андрушки
09:10 Житомир Киев - Святошин
09:15 автобус Житомир Любар
09:15 Житомир Малин
09:20 Житомир Емильчино
09:20 автобус Житомир Бердичев
09:20 Житомир Минькивци
09:25 Житомир Н. Волынский
09:25 Житомир Долиновка
09:25 Житомир Овруч
09:30 автобус Житомир Киев - Святошин
09:30 автобус Житомир Барановка
09:35 Житомир Радомышль
09:35 автобус Любар Киев
09:35 Н. Волынский Винница
09:40 Житомир Бердичев
09:40 Житомир Марьяновка
09:40 автобус Киев Дубно
09:40 Житомир Коростень
09:45 автобус Житомир Бердичев
09:45 автобус Житомир Попельня
09:45 автобус Житомир Киев - Святошин
09:50 Житомир Малин
09:50 Житомир Борисполь
09:55 Борисполь Львов
09:55 Житомир В. Браталив
09:55 Житомир Винница
10:00 Житомир Белая Церковь
10:00 Житомир Андрушевка
10:00 Киев Новоднестровск
10:00 Житомир Бердичев
10:00 автобус Житомир Словечно
10:05 Н. Волынский Киев № 5
10:10 Житомир Киев - Святошин
10:10 Хмельник Киев
10:15 Житомир Короченкы
10:25 Житомир Малин
10:25 Житомир Бердичев
10:25 Ровно Винница
10:30 автобус Житомир Мирополь
10:30 автобус Житомир Олевск
10:30 автобус Житомир Бердичев
10:30 автобус Житомир Киев - Святошин
10:30 автобус Житомир Мовчанивка ПН
10:35 Житомир Малин
10:35 Житомир Барановка
10:40 Житомир Большая Глумча кроме ЧТ
10:40 Житомир Коростень
10:40 маршрутка Житомир Лазаревка пос.
10:40 автобус Винница Луцк
10:40 Житомир Большие Деревич
10:45 автобус Житомир Бердичев
10:45 автобус Емильчино Киев (через день)
10:50 Житомир Симоны кроме НД
10:50 Житомир Романов
10:50 Киев Верховина
10:50 Житомир Овруч
10:50 Волочиск Киев
10:50 Житомир Киев - Святошин
10:50 Житомир Винница
10:50 Житомир Бридок НД
10:50 маршрутка Житомир Добрынь
11:00 Житомир Малая Глумча
11:00 Житомир Жеребки
11:00 автобус Киев Карловы Вары (СР, СБ, НД)
11:00 Житомир Верхивня
11:00 Житомир Фастов
11:00 Киев Прага (ПН, ВТ, ЧТ, ПТ)
11:00 Житомир Бердичев
11:05 Киев Червоноград (через день)
11:05 Житомир Овруч
11:05 Киев Дубно (через день)
11:10 автобус Житомир Радомышль
11:10 Житомир Киев - Святошин
11:10 автобус Киев Каменец-Подольский
11:10 Житомир Довбыш
11:10 Тернополь Киев № 5
11:15 Житомир Малин
11:15 Житомир Бердичев
11:15 Житомир Рогожная
11:20 автобус Житомир Романов
11:25 Житомир Авратин
11:30 автобус Житомир Катериновка
11:30 автобус Житомир Барановка
11:30 автобус Житомир Н. Волынский
11:30 автобус Житомир Киев - Святошин
11:30 автобус Городница Киев № 5
11:30 автобус Житомир Лебединца
11:30 автобус Житомир Н. Волынский
11:35 Житомир Чуднов (кроме ВБ)
11:35 Коростень Винница
11:40 Житомир Бердичев
11:40 Дубно Киев
11:40 Житомир Коростень
11:45 автобус Киев Прага (кроме СР и НД)
11:45 автобус Житомир Вл. Волынский
11:45 автобус Житомир Ружин
11:50 Житомир Борисполь
11:50 Житомир Яворовка
11:50 автобус Житомир Бердичев
11:50 Житомир Мирополь
11:50 Житомир Радомышль
11:55 Хмельник Киев
11:55 Житомир Черновцы
12:00 Житомир Малин
12:00 автобус Киев Штутгарт (ЧТ, СБ)
12:00 Житомир Олевск
12:00 Киев Кельн (ВТ, ЧТ, ПТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Словечно
12:00 Житомир Бердичев
12:05 Киев Шепетовка
12:07 Житомир Тартак
12:10 Житомир Ст. Чоповичи
12:10 Житомир Молочки (ПТ, СБ, НД)
12:10 автобус Житомир Камень
12:10 Житомир Киев - Святошин
12:15 Житомир Барановка
12:15 Житомир Крапивна
12:15 автобус Киев Тернополь
12:20 автобус Житомир Бердичев
12:20 автобус Олевск Киев
12:25 Житомир Коростень
12:25 Житомир Бердичев
12:25 Киев Кам. Подольский
12:30 автобус Киев Косов
12:30 автобус Житомир Корнин
12:30 автобус Житомир Иванополь
12:30 автобус Житомир Киев - Святошин
12:35 Житомир Барановка
12:40 Житомир Брусилов
12:40 Житомир Дибровка
12:40 Житомир Лугины
12:40 Житомир Киев - Святошин
12:45 автобус Киев Ярунь
12:45 автобус Н. Волынский Киев № 5
12:50 Житомир Овруч
12:50 Житомир Киев - Святошин
12:50 Житомир Романов
12:50 автобус Житомир Бердичев
12:54 Житомир Винница
12:55 Житомир Радомышль
13:00 Житомир Бердичев
13:00 маршрутка Житомир Зарубинцы
13:00 Житомир Радомышль
13:00 Житомир Сусловка
13:00 Житомир Коростень
13:00 автобус Житомир Полонное
13:05 Новоднестровск Киев
13:05 Житомир Н. Волынский
13:10 автобус Житомир Киев - Святошин
13:10 Житомир Олевск ПТ
13:10 Житомир Бердичев
13:10 Житомир В. Волица
13:15 Житомир Рубежовка
13:15 маршрутка Киев Нововолынск
13:15 Житомир Столбов
13:15 Житомир Емильчино
13:20 Луцк Винница
13:20 Киев Кам. Подольский
13:20 Житомир Ивановичи
13:20 Житомир Овруч (кроме НД)
13:20 Житомир Радомышль
13:25 автобус Житомир Бердичев
13:25 Житомир Коростень
13:25 Житомир Иршанск
13:30 автобус Житомир Ружин
13:30 автобус Житомир Мохначка
13:30 автобус Житомир Киев - Святошин
13:30 автобус Житомир Барановка
13:35 Житомир Бердичев
13:35 Житомир Олевск
13:40 Житомир Романов (ПТ)
13:40 маршрутка Житомир Жовтневое
13:40 Дубно Киев
13:40 Житомир Хмельницкий (кроме СР)
13:45 автобус Житомир Киев - Святошин
13:45 автобус Житомир Базар
13:45 автобус Радомышль Ровно (кроме СР)
13:50 Житомир Рогачев
13:50 Житомир Тульчин
13:50 Житомир Радча
13:50 Киев Львов
13:50 Житомир Киев - Святошин
13:55 Житомир Киевлянка
14:00 автобус Житомир Бердичев
14:00 Житомир Жовтневое
14:00 Житомир Ковганивка
14:00 Житомир Минькивци
14:00 Житомир Романов
14:05 маршрутка Житомир Малин
14:05 автобус Дубно Киев
14:05 Житомир Большое Цвиля
14:10 Житомир Жмеринка
14:10 Житомир Киев - Святошин
14:15 Житомир Олевск
14:15 Житомир Любар
14:15 автобус Житомир Лопатичи (ПТ)
14:15 Житомир Бердичев
14:15 автобус Житомир Коростень
14:20 Житомир Барановка
14:20 Житомир Радомышль
14:20 Житомир Рокитное
14:20 Житомир Авратин
14:20 Шепетовка Киев
14:30 автобус Житомир Красная Воля
14:30 автобус Житомир Калиновка
14:30 автобус Житомир Иршанск
14:30 автобус Житомир Брусилов (ПН, ВТ, СР, ЧТ)
14:30 автобус Житомир Киев - Святошин
14:30 автобус Житомир Фастов (ПТ, СБ, НД)
14:35 Житомир Стеткивци
14:35 Житомир Бердичев
14:35 Житомир Чернигов
14:40 Житомир Ольха
14:40 маршрутка Житомир Бегунь
14:40 Житомир Николаевка
14:40 Хмельник Малин
14:40 Житомир Любар (ПТ, ВС)
14:45 автобус Житомир Короченкы
14:50 Житомир Брусилов
14:50 Житомир Ружин (ПТ, ВС, ПН)
14:50 Житомир Киев - Святошин
14:50 Житомир Катериновка
14:50 Житомир Коростень
14:55 автобус Житомир Любар
14:55 Житомир Бердичев
15:00 Житомир Андрушевка
15:00 маршрутка Житомир Городница
15:00 Житомир Барановка
15:00 Житомир Листвин
15:00 Житомир Киев - Святошин
15:00 автобус Малин Винница
15:05 Житомир Бердичев
15:05 Житомир Малин
15:10 автобус Житомир Киев - Святошин
15:10 автобус Житомир Чайковка
15:10 Киев Нововолынск
15:10 Житомир Малин
15:10 Житомир Каменный Брод
15:10 Житомир Овруч
15:10 Житомир Романов
15:15 Житомир Овруч
15:20 автобус Киев Олевск
15:20 Житомир Березовка
15:20 автобус Житомир Почуйки
15:20 Кам. Подольский Киев
15:20 Житомир Бердичев
15:20 Житомир Овруч (ПТ)
15:25 Житомир Киев - Святошин
15:30 автобус Житомир Дубровка
15:30 автобус Житомир Копище
15:30 автобус Житомир Беспечно
15:30 автобус Житомир Борисполь
15:35 Житомир Бердичев
15:35 автобус Житомир Брусилов
15:35 Житомир Барановка
15:40 Червоноград Киев (через день)
15:40 Житомир Коростень
15:40 Дубно Киев (через день)
15:40 маршрутка Житомир Ружин
15:45 автобус Житомир Радомышль
15:45 автобус Житомир Андрушки
15:45 автобус Житомир Романов
15:50 Житомир Овруч
15:50 Житомир Любар
15:50 автобус Житомир Ярунь
15:50 Житомир Киев - Святошин
15:50 Житомир Малин
15:55 Житомир Минин
16:00 Житомир Белая Церковь
16:00 Киев Бердичев кроме ПТ
16:00 Киев Любар ПТ
16:00 автобус Житомир Рогожная
16:00 Житомир Савлук
16:00 Житомир Полонное
16:05 Житомир Комсомольское
16:05 маршрутка Житомир Колодяжное
16:05 Житомир Коростень
16:06 Житомир Каменка (ПТ, ВС)
16:10 Житомир Иршанск
16:10 Житомир Киев - Святошин
16:10 Житомир Иванополь
16:10 Житомир Рогачи (ПТ)
16:15 Житомир Малин
16:15 Житомир Липники
16:15 автобус Нововолынск Киев
16:15 Житомир Хмельницкий № 2 кроме ВТ
16:15 Житомир Бердичев ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
16:20 Житомир Киев - Святошин
16:20 Житомир Бердичев
16:20 Житомир Желтый Брод
16:25 Житомир Першотравенск
16:25 Житомир Рогожная
16:25 Житомир Коростень
16:25 автобус Житомир Винница
16:30 автобус Житомир Киев - Святошин
16:30 автобус Житомир Мовчанивка ПТ
16:30 автобус Винница Малин
16:30 автобус Житомир Бердичев
16:30 автобус Житомир Романов
16:35 Житомир Словечно
16:40 Житомир Авратин
16:40 маршрутка Житомир Андреевич
16:40 Житомир Лебединца
16:40 Житомир Романов ПТ
16:45 автобус Житомир Рокитное
16:45 автобус Житомир Лазаревка пос.
16:45 автобус Житомир Корнин
16:45 автобус Житомир Бердичев
16:45 автобус Житомир Малая Глумча
16:50 Житомир В. Браталив
16:50 Житомир Киев - Святошин
16:50 Житомир Николаевка (ПТ)
16:50 Житомир Бердичев
17:00 автобус Житомир Модели
17:00 Житомир Барановка
17:00 Житомир Коростень
17:00 Житомир Олевск
17:05 Кам. Подольский Киев
17:05 Житомир Бердичев
17:05 Житомир Суховоля
17:10 автобус Житомир Слободка
17:10 Житомир Киев - Святошин
17:10 Житомир Губенко
17:10 Житомир Жмеринка
17:15 автобус Киев № 5 Городница
17:15 Емильчино Бердичев
17:20 Житомир Романов
17:20 Тернополь Киев
17:20 Житомир Радомышль
17:22 автобус Киев Хмельник
17:25 Житомир Олевск
17:25 Житомир Большие Деревич
17:30 автобус Житомир Киев - Святошин
17:30 автобус Киев Тячев
17:30 автобус Житомир Фастов
17:30 автобус Киев № 5 Нетешин
17:30 автобус Житомир Николаев
17:35 Житомир Коростень
17:35 Житомир Бердичев
17:40 маршрутка Житомир Верхивня
17:40 автобус Львов Киев
17:40 Житомир Рубежовка
17:40 Житомир Симоны
17:40 Житомир Винница
17:45 автобус Киев № 5 Н. Волынский
17:45 автобус Житомир Бердичев
17:50 автобус Житомир Борисполь
17:50 Кам. Подольский Киев
17:50 Житомир Словечно
17:55 автобус Киев Волочиск
17:55 Житомир Барановка
17:55 Житомир Суемци
17:56 Житомир Марьяновка
18:00 маршрутка Житомир Бердичев
18:00 Житомир Романов (ПТ)
18:00 Винница Ровно
18:00 Косов Киев
18:00 Киев Тернополь
18:00 Житомир Большая Глумча
18:00 Верховина Киев (через день)
18:00 Житомир Малин
18:05 Житомир Иршанск
18:05 автобус Житомир Радомышль
18:10 Житомир Довбыш
18:10 Житомир Киев - Святошин
18:10 маршрутка Житомир Народичи
18:15 Киев Дубно
18:15 Житомир В. Волица
18:20 Киев Емильчино (через день)
18:20 Житомир Бердичев
18:20 Житомир Зарубинцы
18:25 Н. Волынский Киев
18:25 Киев Буковель
18:30 автобус Житомир Мирополь
18:30 автобус Житомир Крапивна
18:30 автобус Киев Барановка
18:30 автобус Житомир Малин
18:30 автобус Житомир Ивановичи
18:35 маршрутка Житомир Первомайское
18:35 Житомир Бердичев
18:35 Н автобус ововолинськ Киев
18:40 Житомир Винница ПТ, СБ, ВС
18:40 Житомир Брусилов
18:45 автобус Винница Н. Волынский
18:50 Житомир Коростень
18:50 Киев Любар
19:00 Житомир Мирополь
19:00 автобус Киев Хуст
19:00 автобус Житомир Иршанск
19:00 Житомир Малин (ПТ, СБ, ВС)
19:00 Житомир Радомышль
19:00 Житомир Попельня
19:05 автобус Львов Борисполь
19:10 автобус Винница Коростень
19:15 Житомир Полонное ПТ, СБ, ВС
19:20 Житомир Иршанск
19:20 Житомир Андрушевка
19:25 маршрутка Житомир Тартак
19:25 Киев Хмельник
19:25 Житомир Н. Волынский (НД)
19:25 Житомир Коростышев
19:30 автобус Ровно Коростышев (ПН ВТ СР ЧТ ВБ)
19:35 автобус Борисполь Ужгород
19:40 Киев Н. Волынский
19:45 автобус Житомир Усово
19:45 автобус Житомир Винница
19:50 автобус Киев Ивано-Франковск
19:55 Житомир Бердичев
20:05 автобус Житомир Малин
20:10 Киев Олевск
20:20 маршрутка Житомир Лугины
20:30 автобус Житомир Андрушевка (НД)
20:30 автобус Житомир Романов (ПТ, ВС)
21:00 Киев Городенка
21:15 Киев Калуш
21:20 Черновцы Харьков
22:05 Киев Сокиряны
22:20 автобус Ровно Одесса (ПТ, СБ, НД)
22:30 автобус Киев № 5 Вроцлав (ПН, ПТ)
22:35 Киев Дубно
22:35 автобус Киев Яремча
22:50 автобус Киев Кишинев
23:00 Киев Черновцы
23:15 маршрутка Киев Кельменцы
23:30 автобус Киев Косов (через день)
23:30 автобус Киев Трускавец
23:50 Киев Нововолынск (кроме НД)
23:55 Киев Верховина (через день)
23:58 Киев Мог. Подольский

Расписание движения автобусов по автовокзалу г. Житомир (автостанция №1) меняется, уточняйте актуальное время отправления и маршруты житомирских автобусов и маршруток по телефону 041-236-24-11. Адрес автовокзала в г. Житомир - ул. Киевская, 93.

Тема: автовокзал Житомир


---

To get more information in English please ask or google for – Zhitomir Bus Station: buses and minibuses Zhytomyr - Kyiv, Odesa, Rivne, Lviv, Brest and other destinations, bus timetables Zhitomir.
Jeigu norite gauti informaciją lietuvių kalba, prašom kreiptis arba ieškokite Internete – Žytomiro autobusų stotis: autobusai ir mikroautobusai Žytomiras - Kijevas, Odesa, Rivnė, Lvovas, Brestas ir kt. Autobusų tvarkaraštis iš Žitomiro.
Каб атрымаць інфармацыю па-беларуску, шукайце - аўтавакзал Жытомір: аўтобусы і маршруткы, расклад руху аўтобусных маршрутаў Жытомір.
Aby dowiedzieć się więcej w języku polskim zapytaj lub szukaj w internecie na tematŻytomierz Dworzec autobusowy: autobusy i mikrobusy Żytomierz - Kijów, Odessa, Równe, Lwów, Brześć i inne. Rozkład jazdy autobusów Żytomierzu.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:



12 comments:

Анонім сказав...

Автобус Житомир-Малин погано став ходіть

Анонім сказав...

Ємільчине-Житомир на 13.00 їде 4 години(без поломки) з Ємільчине

Анонім сказав...

коли іде останнній автобус із Житомира на Вінницю? дуже потрібно...

Анонім сказав...

замініть будь-ласка автобус Житомир-Базар на 13 45!

Анонім сказав...

А Житомир Пинск коли?

Анонім сказав...

Чи є у вас автобуси з Житимира до Вінниці після 20.00?

Анонім сказав...

чи є проходящі на костопіль після 20.00

Анонім сказав...

чим краще добратись до львова. допоможіть терміново.

Анонім сказав...

коли відпоавляэться автобус з Ружина до житомира завтра

Анонім сказав...

А рейс житомир рівне є

Анонім сказав...

Чим доїхати до Львова?

Анонім сказав...

чим доїхати до Хмельника???

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, деякі євреї - פּאָלעסיע, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2014 ІЦ Полісся
Zhytomyr, Rivne, Chernihiv, Kyiv, Lutsk | Інформація | Співпраця