АВТОВОКЗАЛ м. ЖИТОМИР, розклад: автобус і маршрутки з автовокзалу Житомира.

Розклад автобусів та маршруток з Житомира та через Житомир (автовокзал)

Автобуси Житомир - Київ, Житомир - Львів, Житомир - Бориспіль, Одеса, Вінниця, Луцьк, Рівне та ін.

Увага: поточний розклад руху автобусів по автовокзалу Житомира (автостанція №1) змінюється, уточнюйте актуальний час відправлення та маршрути житомирських автобусів і маршруток за телефоном 041–236-2411 та на сайті ДИВІТЬСЯ АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД АВТОБУСІВ: www.rozklad-avtobusiv.com

Автовокзал у м. Житомир, адреса: вул. Київська, 93.

00:15 автобус Бориспіль Львів
00:15 автобус Київ Почаїв (ВТ, ЧТ, СБ)
01:15 автобус Могилів Подільський Київ
01:20 Харків Чернівці
01:50 Нововолинськ Київ (крім НД)
02:25 Сокиряни Київ
02:25 Городенка Київ
02:30 автобус Тячів Київ
02:30 автобус Трускавець Бориспіль
03:05 Почаїв Київ
03:15 Кельменці Київ
03:20 Буковель Київ
03:45 автобус Хуст Київ
04:10 Березне Київ №5
04:15 автобус Ужгород Бориспіль
04:40 Верховина Київ (через день)
04:45 автобус Івано-Франківськ Київ (через день)
04:50 Житомир Ст. Чоповичі
04:50 Чернівці Київ
05:10 автобус Житомир Бориспіль
05:15 Верховина Київ (через день)
05:30 автобус Житомир Моделів
05:30 автобус Житомир Київ - Святошин
05:30 маршрутка Житомир Авратин
05:30 автобус Житомир Яворівка
05:40 Нетішин Київ №5
05:45 автобус Львів Бориспіль
05:45 автобус Гродно Миколаїв (ПН, СР, СБ)
05:50 Житомир Вільха
05:50 Житомир Київ Святошин
05:55 Калуш Київ
06:00 маршрутка Житомир Чайківка
06:00 Житомир Киянка
06:05 Житомир Баранівка
06:05 Житомир Мохначка
06:05 Одеса Рівне (ПТ, СБ, НД)
06:10 Житомир Чуднів
06:10 Житомир Бориспіль
06:20 маршрутка Житомир Малин
06:25 Житомир Київ - Святошин
06:25 автобус Житомир Вінниця
06:25 автобус Житомир Чернігів
06:25 Житомир Ярунь
06:30 автобус Житомир Катеринівка
06:30 автобус Житомир Брусилів
06:40 Житомир Камінь
06:40 Житомир Почуйки
06:40 Житомир Словечне
06:45 автобус Житомир Київ - Святошин
06:45 автобус Житомир Жовтий Брід
06:50 Житомир Малин
06:50 Житомир Бердичів
06:50 автобус Житомир Хмельницький
07:00 Житомир Фастів
07:00 Житомир Малин
07:00 автобус Житомир Радомишль
07:05 Житомир Одеса
07:10 Житомир Романів
07:10 Житомир Київ - Святошин
07:10 автобус Житомир Ємільчине
07:10 Ярунь Київ
07:15 Житомир Лопатичі
07:20 Житомир Бердичів
07:25 автобус Олевськ Київ
07:30 автобус Житомир Малин
07:30 автобус Житомир Київ - Святошин
07:35 Бердичів Ємільчине
07:40 атобус Житомир Олевськ
07:40 Малин Хмільник
07:40 автобус Житомир Луцьк
07:40 Житомир Баранівка
07:40 автобус Баранівка Київ
07:45 автобус Житомир Бердичів
07:50 Житомир Радомишль
07:50 автобус Житомир Київ - Святошин
08:00 Житомир Вінниця
08:00 Житомир Зарубинці
08:00 Житомир Іршанськ
08:00 маршрутка Житомир Полонне
08:05 Іванопіль Київ
08:05 Житомир Коростень
08:10 Житомир Бориспіль
08:10 автобус Житомир Бердичів
08:10 Житомир Любар
08:10 Житомир Олевськ
08:15 автобус Бердичів Овруч
08:20 Житомир Рогізно
08:25 маршрутка Житомир Стовпів
08:25 Житомир Київ - Святошин
08:30 автобус Бердичів Малин
08:30 автобус Мар'янівка Київ №5 (ПН, ЧТ, ПТ, СБ, НД)
08:30 автобус Житомир Малин
08:30 автобус Житомир Київ - Святошин
08:35 Малин Вінниця
08:35 автобус Рівне Радомишль (крім СР)
08:40 Коростишів Рівне (ВТ, СР, ЧТ, ПТ, НД)
08:40 Житомир Бердичів
08:40 Житомир Миропіль
08:40 Житомир Коростень
08:40 Новоград - Волинський Київ №5
08:50 Житомир Київ - Святошин
08:50 маршрутка Житомир Івановичі
08:50 Коблеве Брест (ЧТ, СБ)
08:55 Житомир Бердичів
08:55 Житомир Романів
09:00 автобус Житомир Київ - Святошин
09:00 маршрутка Житомир Іршанськ
09:00 Житомир Брусилів
09:00 Житомир Стетківці
09:05 маршрутка Житомир Ружин
09:10 Житомир Колодяжне
09:10 Київ Н. Волинський
09:10 Житомир Коростень
09:10 Житомир Андрушки
09:10 Житомир Київ - Святошин
09:15 автобус Житомир Любар
09:15 Житомир Малин
09:20 Житомир Ємільчине
09:20 автобус Житомир Бердичів
09:20 Житомир Міньківці
09:25 Житомир Н. Волинський
09:25 Житомир Долинівка
09:25 Житомир Овруч
09:30 автобус Житомир Київ - Святошин
09:30 автобус Житомир Баранівка
09:35 Житомир Радомишль
09:35 автобус Любар Київ
09:35 Н. Волинський Вінниця
09:40 Житомир Бердичів
09:40 Житомир Мар'янівка
09:40 автобус Київ Дубно
09:40 Житомир Коростень
09:45 автобус Житомир Бердичів
09:45 автобус Житомир Попільня
09:45 автобус Житомир Київ - Святошин
09:50 Житомир Малин
09:50 Житомир Бориспіль
09:55 Бориспіль Львів
09:55 Житомир В. Браталів
09:55 Житомир Вінниця
10:00 Житомир Біла Церква
10:00 Житомир Андрушівка
10:00 Київ Новодністровськ
10:00 Житомир Бердичів
10:00 автобус Житомир Словечне
10:05 Н. Волинський Київ №5
10:10 Житомир Київ - Святошин
10:10 Хмільник Київ
10:15 Житомир Короченки
10:25 Житомир Малин
10:25 Житомир Бердичів
10:25 Рівне Вінниця
10:30 автобус Житомир Миропіль
10:30 автобус Житомир Олевськ
10:30 автобус Житомир Бердичів
10:30 автобус Житомир Київ - Святошин
10:30 автобус Житомир Мовчанівка ПН
10:35 Житомир Малин
10:35 Житомир Баранівка
10:40 Житомир Велика Глумча крім ЧТ
10:40 Житомир Коростень
10:40 маршрутка Житомир Лазарівка
10:40 автобус Вінниця Луцьк
10:40 Житомир Великі Деревичі
10:45 автобус Житомир Бердичів
10:45 автобус Ємільчине Київ (через день)
10:50 Житомир Симони крім НД
10:50 Житомир Романів
10:50 Київ Верховина
10:50 Житомир Овруч
10:50 Волочиськ Київ
10:50 Житомир Київ - Святошин
10:50 Житомир Вінниця
10:50 Житомир Брідок НД
10:50 маршрутка Житомир Добринь
11:00 Житомир Мала Глумча
11:00 Житомир Жеребки
11:00 автобус Київ Карлови Вари (СР, СБ, НД)
11:00 Житомир Верхівня
11:00 Житомир Фастів
11:00 Київ Прага (ПН, ВТ, ЧТ, ПТ)
11:00 Житомир Бердичів
11:05 Київ Червоноград (через день)
11:05 Житомир Овруч
11:05 Київ Дубно (через день)
11:10 автобус Житомир Радомишль
11:10 Житомир Київ - Святошин
11:10 автобус Київ Кам'янець-Подільський
11:10 Житомир Довбиш
11:10 автобус Тернопіль Київ №5
11:15 Житомир Малин
11:15 Житомир Бердичів
11:15 Житомир Рогізно
11:20 автобус Житомир Романів
11:25 Житомир Авратин
11:30 автобус Житомир Катеринівка
11:30 автобус Житомир Баранівка
11:30 автобус Житомир Н. Волинський
11:30 автобус Житомир Київ - Святошин
11:30 автобус Городниця Київ №5
11:30 автобус Житомир Лебединці
11:30 автобус Житомир Н. Волинський
11:35 Житомир Чуднів (крім СБ)
11:35 Коростень Вінниця
11:40 Житомир Бердичів
11:40 Дубно Київ
11:40 Житомир Коростень
11:45 автобус Київ Прага (крім СР та НД)
11:45 автобус Житомир Вол. Волинський
11:45 автобус Житомир Ружин
11:50 Житомир Бориспіль
11:50 Житомир Яворівка
11:50 автобус Житомир Бердичів
11:50 Житомир Миропіль
11:50 Житомир Радомишль
11:55 Хмільник Київ
11:55 Житомир Чернівці
12:00 Житомир Малин
12:00 автобус Київ Штутгарт (ЧТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Олевськ
12:00 Київ Кельн (ВТ, ЧТ, ПТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Словечне
12:00 Житомир Бердичів
12:05 Київ Шепетівка
12:07 Житомир Тартак
12:10 Житомир Ст. Чоповичі
12:10 Житомир Молочки (ПТ, СБ, НД)
12:10 автобус Житомир Камінь
12:10 Житомир Київ - Святошин
12:15 Житомир Баранівка
12:15 Житомир Кропивня
12:15 автобус Київ Тернопіль
12:20 автобус Житомир Бердичів
12:20 автобус Олевськ Київ
12:25 Житомир Коростень
12:25 Житомир Бердичів
12:25 Київ Кам. Подільський
12:30 автобус Київ Косів
12:30 автобус Житомир Корнин
12:30 автобус Житомир Іванопіль
12:30 автобус Житомир Київ - Святошин
12:35 Житомир Баранівка
12:40 Житомир Брусилів
12:40 Житомир Дібрівка
12:40 Житомир Лугини
12:40 Житомир Київ - Святошин
12:45 автобус Київ Ярунь
12:45 автобус Н. Волинський Київ №5
12:50 Житомир Овруч
12:50 Житомир Київ - Святошин
12:50 Житомир Романів
12:50 автобус Житомир Бердичів
12:54 Житомир Вінниця
12:55 Житомир Радомишль
13:00 Житомир Бердичів
13:00 маршрутка Житомир Зарубинці
13:00 Житомир Радомишль
13:00 Житомир Суслівка
13:00 Житомир Коростень
13:00 автобус Житомир Полонне
13:05 Новодністровськ Київ
13:05 Житомир Н. Волинський
13:10 автобус Житомир Київ - Святошин
13:10 Житомир Олевськ ПТ
13:10 Житомир Бердичів
13:10 Житомир В. Волиця
13:15 Житомир Рубежівка
13:15 маршрутка Київ Нововолинськ
13:15 Житомир Стовпів
13:15 Житомир Ємільчине
13:20 Луцьк Вінниця
13:20 Київ Кам. Подільський
13:20 Житомир Івановичі
13:20 Житомир Овруч (крім НД)
13:20 Житомир Радомишль
13:25 автобус Житомир Бердичів
13:25 Житомир Коростень
13:25 Житомир Іршанськ
13:30 автобус Житомир Ружин
13:30 автобус Житомир Мохначка
13:30 автобус Житомир Київ - Святошин
13:30 автобус Житомир Баранівка
13:35 Житомир Бердичів
13:35 Житомир Олевськ
13:40 Житомир Романів (ПТ)
13:40 маршрутка Житомир Жовтневе
13:40 Дубно Київ
13:40 Житомир Хмельницький ( крім СР)
13:45 автобус Житомир Київ - Святошин
13:45 автобус Житомир Базар
13:45 автобус Радомишль Рівне (крім СР)
13:50 Житомир Рогачів
13:50 Житомир Тульчин
13:50 Житомир Радча
13:50 Київ Львів
13:50 Житомир Київ - Святошин
13:55 Житомир Киянка
14:00 автобус Житомир Бердичів
14:00 Житомир Жовтневе
14:00 Житомир Ковганівка
14:00 Житомир Міньківці
14:00 Житомир Романів
14:05 маршрутка Житомир Малин
14:05 автобус Дубно Київ
14:05 Житомир Велике Цвіля
14:10 Житомир Жмеринка
14:10 Житомир Київ - Святошин
14:15 Житомир Олевськ
14:15 Житомир Любар
14:15 автобус Житомир Лопатичі (ПТ)
14:15 Житомир Бердичів
14:15 автобус Житомир Коростень
14:20 Житомир Баранівка
14:20 Житомир Радомишль
14:20 Житомир Рокитне
14:20 Житомир Авратин
14:20 Шепетівка Київ
14:30 автобус Житомир Червона Воля
14:30 автобус Житомир Калинівка
14:30 автобус Житомир Іршанськ
14:30 автобус Житомир Брусилів (ПН, ВТ, СР, ЧТ)
14:30 автобус Житомир Київ - Святошин
14:30 автобус Житомир Фастів (ПТ, СБ, НД)
14:35 Житомир Стетківці
14:35 Житомир Бердичів
14:35 Житомир Чернігів
14:40 Житомир Вільха
14:40 маршрутка Житомир Бігунь
14:40 Житомир Миколаївка
14:40 Хмільник Малин
14:40 Житомир Любар (ПТ, НД)
14:45 автобус Житомир Короченки
14:50 Житомир Брусилів
14:50 Житомир Ружин (ПТ, НД, ПН)
14:50 Житомир Київ - Святошин
14:50 Житомир Катеринівка
14:50 Житомир Коростень
14:55 автобус Житомир Любар
14:55 Житомир Бердичів
15:00 Житомир Андрушівка
15:00 маршрутка Житомир Городниця
15:00 Житомир Баранівка
15:00 Житомир Листвин
15:00 Житомир Київ - Святошин
15:00 автобус Малин Вінниця
15:05 Житомир Бердичів
15:05 Житомир Малин
15:10 автобус Житомир Київ - Святошин
15:10 автобус Житомир Чайківка
15:10 Київ Нововолинськ
15:10 Житомир Малин
15:10 Житомир Кам'яний Брід
15:10 Житомир Овруч
15:10 Житомир Романів
15:15 Житомир Овруч
15:20 автобус Київ Олевськ
15:20 Житомир Березівка
15:20 автобус Житомир Почуйки
15:20 Кам. Подільський Київ
15:20 Житомир Бердичів
15:20 Житомир Овруч (ПТ)
15:25 Житомир Київ - Святошин
15:30 автобус Житомир Дубрівка
15:30 автобус Житомир Копище
15:30 автобус Житомир Беспечна
15:30 автобус Житомир Бориспіль
15:35 Житомир Бердичів
15:35 автобус Житомир Брусилів
15:35 Житомир Баранівка
15:40 Червоноград Київ (через день)
15:40 Житомир Коростень
15:40 Дубно Київ (через день)
15:40 маршрутка Житомир Ружин
15:45 автобус Житомир Радомишль
15:45 автобус Житомир Андрушки
15:45 автобус Житомир Романів
15:50 Житомир Овруч
15:50 Житомир Любар
15:50 автобус Житомир Ярунь
15:50 Житомир Київ - Святошин
15:50 Житомир Малин
15:55 Житомир Мініно
16:00 Житомир Біла Церква
16:00 Київ Бердичів крім ПТ
16:00 Київ Любар ПТ
16:00 автобус Житомир Рогізно
16:00 Житомир Савлуки
16:00 Житомир Полонне
16:05 Житомир Комсомольске
16:05 маршрутка Житомир Колодяжне
16:05 Житомир Коростень
16:06 Житомир Кам'янка (ПТ, НД)
16:10 Житомир Іршанськ
16:10 Житомир Київ - Святошин
16:10 Житомир Іванопіль
16:10 Житомир Рогачі (ПТ)
16:15 Житомир Малин
16:15 Житомир Липники
16:15 автобус Нововолинськ Київ
16:15 Житомир Хмельницький №2 крім ВТ
16:15 Житомир Бердичів ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
16:20 Житомир Київ - Святошин
16:20 Житомир Бердичів
16:20 Житомир Жовтий Брід
16:25 Житомир Першотравенськ
16:25 Житомир Рогізно
16:25 Житомир Коростень
16:25 автобус Житомир Вінниця
16:30 автобус Житомир Київ - Святошин
16:30 автобус Житомир Мовчанівка ПТ
16:30 автобус Вінниця Малин
16:30 автобус Житомир Бердичів
16:30 автобус Житомир Романів
16:35 Житомир Словечне
16:40 Житомир Авратин
16:40 маршрутка Житомир Андрієвичі
16:40 Житомир Лебединці
16:40 Житомир Романів ПТ
16:45 автобус Житомир Рокитне
16:45 автобус Житомир Лазарівка
16:45 автобус Житомир Корнин
16:45 автобус Житомир Бердичів
16:45 автобус Житомир Мала Глумча
16:50 Житомир В. Браталів
16:50 Житомир Київ - Святошин
16:50 Житомир Миколаївка (ПТ)
16:50 Житомир Бердичів
17:00 автобус Житомир Моделів
17:00 Житомир Баранівка
17:00 Житомир Коростень
17:00 Житомир Олевськ
17:05 Кам. Подільський Київ
17:05 Житомир Бердичів
17:05 Житомир Суховоля
17:10 автобус Житомир Слобідка
17:10 Житомир Київ - Святошин
17:10 Житомир Губенка
17:10 Житомир Жмеринка
17:15 автобус Київ №5 Городниця
17:15 Ємільчине Бердичів
17:20 Житомир Романів
17:20 Тернопіль Київ
17:20 Житомир Радомишль
17:22 автобус Київ Хмільник
17:25 Житомир Олевськ
17:25 Житомир Великі Деревичі
17:30 автобус Житомир Київ - Святошин
17:30 автобус Київ Тячів
17:30 автобус Житомир Фастів
17:30 автобус Київ №5 Нетішин
17:30 автобус Житомир Миколаїв
17:35 Житомир Коростень
17:35 Житомир Бердичів
17:40 маршрутка Житомир Верхівня
17:40 автобус Львів Київ
17:40 Житомир Рубежівка
17:40 Житомир Симони
17:40 Житомир Вінниця
17:45 автобус Київ №5 Н. Волинський
17:45 автобус Житомир Бердичів
17:50 автобус Житомир Бориспіль
17:50 Кам. Подільський Київ
17:50 Житомир Словечне
17:55 автобус Київ Волочиськ
17:55 Житомир Баранівка
17:55 Житомир Суемці
17:56 Житомир Мар'янівка
18:00 маршрутка Житомир Бердичів
18:00 Житомир Романів (ПТ)
18:00 Вінниця Рівне
18:00 Косів Київ
18:00 автобуси Київ Тернопіль
18:00 Житомир Велика Глумча
18:00 Верховина Київ (через день)
18:00 Житомир Малин
18:05 Житомир Іршанськ
18:05 автобус Житомир Радомишль
18:10 Житомир Довбиш
18:10 Житомир Київ - Святошин
18:10 маршрутка Житомир Народичі
18:15 Київ Дубно
18:15 Житомир В. Волиця
18:20 Київ Ємільчине (через день)
18:20 Житомир Бердичів
18:20 Житомир Зарубинці
18:25 Н. Волинський Київ
18:25 Київ Буковель
18:30 автобус Житомир Миропіль
18:30 автобус Житомир Кропивня
18:30 автобус Київ Баранівка
18:30 автобус Житомир Малин
18:30 автобус Житомир Івановичі
18:35 маршрутка Житомир Першотравневе
18:35 Житомир Бердичів
18:35 Н автобус ововолинськ Київ
18:40 Житомир Вінниця ПТ, СБ, НД
18:40 Житомир Брусилів
18:45 автобус Вінниця Н. Волинський
18:50 Житомир Коростень
18:50 Київ Любар
19:00 Житомир Миропіль
19:00 автобус Київ Хуст
19:00 автобус Житомир Іршанськ
19:00 Житомир Малин (ПТ, СБ, НД)
19:00 Житомир Радомишль
19:00 Житомир Попільня
19:05 автобус Львів Бориспіль
19:10 автобус Вінниця Коростень
19:15 Житомир Полонне ПТ, СБ, НД
19:20 Житомир Іршанськ
19:20 Житомир Андрушівка
19:25 маршрутка Житомир Тартак
19:25 Київ Хмільник
19:25 Житомир Н. Волинський (НД)
19:25 Житомир Коростишів
19:30 автобус Рівне Коростишів (ПН ВТ СР ЧТ СБ)
19:35 автобус Бориспіль Ужгород
19:40 Київ Н. Волинський
19:45 автобус Житомир Усове
19:45 автобус Житомир Вінниця
19:50 автобус Київ Івано-Франківськ
19:55 Житомир Бердичів
20:05 автобус Житомир Малин
20:10 Київ Олевськ
20:20 маршрутка Житомир Лугини
20:30 автобус Житомир Андрушівка (НД)
20:30 автобус Житомир Романів (ПТ, НД)
21:00 Київ Городенка
21:15 Київ Калуш
21:20 Чернівці Харків
22:05 Київ Сокиряни
22:20 автобус Рівне Одеса ( ПТ, СБ, НД)
22:30 автобус Київ №5 Вроцлав (ПН, ПТ)
22:35 Київ Дубно
22:35 автобус Київ Яремча
22:50 автобус Київ Кишинів
23:00 Київ Чернівці
23:15 маршрутка Київ Кельменці
23:30 автобус Київ Косів (через день)
23:30 автобус Київ Трускавець
23:50 Київ Нововолинськ (крім НД)
23:55 Київ Верховина (через день)
23:58 Київ Мог. Подільський

---
АВТОВОКЗАЛ г. ЖИТОМИР
Расписание автобусов и маршруток из Житомира и через Житомир автовокзал):

00:15 автобус Борисполь Львов
00:15 автобус Киев Почаев (ВТ, ЧТ, СБ)
01:15 автобус Могилев Подольский Киев
01:20 Харьков Черновцы
01:50 Нововолынск Киев (кроме НД)
02:25 Сокиряны Киев
02:25 Городенка Киев
02:30 автобус Тячев Киев
02:30 автобус Трускавец Борисполь
03:05 Почаев Киев
03:15 Кельменцы Киев
03:20 Буковель Киев
03:45 автобус Хуст Киев
04:10 Березно Киев № 5
04:15 автобус Ужгород Борисполь
04:40 Верховина Киев (через день)
04:45 автобус Ивано-Франковск Киев (через день)
04:50 Житомир Ст. Чоповичи
04:50 Черновцы Киев
05:10 автобус Житомир Борисполь
05:15 Верховина Киев (через день)
05:30 автобус Житомир Модели
05:30 автобус Житомир Киев - Святошин
05:30 маршрутка Житомир Авратин
05:30 автобус Житомир Яворовка
05:40 Нетешин Киев № 5
05:45 автобус Львов Борисполь
05:45 автобус Гродно Николаев (ПН, СР, ВБ)
05:50 Житомир Ольха
05:50 Житомир Киев Святошин
05:55 Калуш Киев
06:00 маршрутка Житомир Чайковка
06:00 Житомир Киевлянка
06:05 Житомир Барановка
06:05 Житомир Мохначка
06:05 Одесса Ровно (ПТ, СБ, ВС)
06:10 Житомир Чуднов
06:10 Житомир Борисполь
06:20 маршрутка Житомир Малин
06:25 Житомир Киев - Святошин
06:25 автобус Житомир Винница
06:25 автобус Житомир Чернигов
06:25 Житомир Ярунь
06:30 автобус Житомир Катериновка
06:30 автобус Житомир Брусилов
06:40 Житомир Камень
06:40 Житомир Почуйки
06:40 Житомир Словечно
06:45 автобус Житомир Киев - Святошин
06:45 автобус Житомир Желтый Брод
06:50 Житомир Малин
06:50 Житомир Бердичев
06:50 автобус Житомир Хмельницкий
07:00 Житомир Фастов
07:00 Житомир Малин
07:00 автобус Житомир Радомышль
07:05 Житомир Одесса
07:10 Житомир Романов
07:10 Житомир Киев - Святошин
07:10 автобус Житомир Емильчино
07:10 Ярунь Киев
07:15 Житомир Лопатичи
07:20 Житомир Бердичев
07:25 автобус Олевск Киев
07:30 автобус Житомир Малин
07:30 автобус Житомир Киев - Святошин
07:35 Бердичев Емильчино
07:40 атобус Житомир Олевск
07:40 Малин Хмельник
07:40 автобус Житомир Луцк
07:40 Житомир Барановка
07:40 автобус Барановка Киев
07:45 автобус Житомир Бердичев
07:50 Житомир Радомышль
07:50 автобус Житомир Киев - Святошин
08:00 Житомир Винница
08:00 Житомир Зарубинцы
08:00 Житомир Иршанск
08:00 маршрутка Житомир Полонное
08:05 Иванополь Киев
08:05 Житомир Коростень
08:10 Житомир Борисполь
08:10 автобус Житомир Бердичев
08:10 Житомир Любар
08:10 Житомир Олевск
08:15 автобус Бердичев Овруч
08:20 Житомир Рогожная
08:25 маршрутка Житомир Столбов
08:25 Житомир Киев - Святошин
08:30 автобус Бердичев Малин
08:30 автобус Марьяновка Киев № 5 (ПН, ЧТ, ПТ, СБ, ВС)
08:30 автобус Житомир Малин
08:30 автобус Житомир Киев - Святошин
08:35 Малин Винница
08:35 автобус Ровно Радомышль (кроме СР)
08:40 Коростышев Ровно (ВТ, СР, ЧТ, ПТ, ВС)
08:40 Житомир Бердичев
08:40 Житомир Мирополь
08:40 Житомир Коростень
08:40 Новоград - Волынский Киев № 5
08:50 Житомир Киев - Святошин
08:50 маршрутка Житомир Ивановичи
08:50 Коблево Брест (ЧТ, СБ)
08:55 Житомир Бердичев
08:55 Житомир Романов
09:00 автобус Житомир Киев - Святошин
09:00 маршрутка Житомир Иршанск
09:00 Житомир Брусилов
09:00 Житомир Стеткивци
09:05 маршрутка Житомир Ружин
09:10 Житомир Колодяжное
09:10 Киев Н. Волынский
09:10 Житомир Коростень
09:10 Житомир Андрушки
09:10 Житомир Киев - Святошин
09:15 автобус Житомир Любар
09:15 Житомир Малин
09:20 Житомир Емильчино
09:20 автобус Житомир Бердичев
09:20 Житомир Минькивци
09:25 Житомир Н. Волынский
09:25 Житомир Долиновка
09:25 Житомир Овруч
09:30 автобус Житомир Киев - Святошин
09:30 автобус Житомир Барановка
09:35 Житомир Радомышль
09:35 автобус Любар Киев
09:35 Н. Волынский Винница
09:40 Житомир Бердичев
09:40 Житомир Марьяновка
09:40 автобус Киев Дубно
09:40 Житомир Коростень
09:45 автобус Житомир Бердичев
09:45 автобус Житомир Попельня
09:45 автобус Житомир Киев - Святошин
09:50 Житомир Малин
09:50 Житомир Борисполь
09:55 Борисполь Львов
09:55 Житомир В. Браталив
09:55 Житомир Винница
10:00 Житомир Белая Церковь
10:00 Житомир Андрушевка
10:00 Киев Новоднестровск
10:00 Житомир Бердичев
10:00 автобус Житомир Словечно
10:05 Н. Волынский Киев № 5
10:10 Житомир Киев - Святошин
10:10 Хмельник Киев
10:15 Житомир Короченкы
10:25 Житомир Малин
10:25 Житомир Бердичев
10:25 Ровно Винница
10:30 автобус Житомир Мирополь
10:30 автобус Житомир Олевск
10:30 автобус Житомир Бердичев
10:30 автобус Житомир Киев - Святошин
10:30 автобус Житомир Мовчанивка ПН
10:35 Житомир Малин
10:35 Житомир Барановка
10:40 Житомир Большая Глумча кроме ЧТ
10:40 Житомир Коростень
10:40 маршрутка Житомир Лазаревка пос.
10:40 автобус Винница Луцк
10:40 Житомир Большие Деревич
10:45 автобус Житомир Бердичев
10:45 автобус Емильчино Киев (через день)
10:50 Житомир Симоны кроме НД
10:50 Житомир Романов
10:50 Киев Верховина
10:50 Житомир Овруч
10:50 Волочиск Киев
10:50 Житомир Киев - Святошин
10:50 Житомир Винница
10:50 Житомир Бридок НД
10:50 маршрутка Житомир Добрынь
11:00 Житомир Малая Глумча
11:00 Житомир Жеребки
11:00 автобус Киев Карловы Вары (СР, СБ, НД)
11:00 Житомир Верхивня
11:00 Житомир Фастов
11:00 Киев Прага (ПН, ВТ, ЧТ, ПТ)
11:00 Житомир Бердичев
11:05 Киев Червоноград (через день)
11:05 Житомир Овруч
11:05 Киев Дубно (через день)
11:10 автобус Житомир Радомышль
11:10 Житомир Киев - Святошин
11:10 автобус Киев Каменец-Подольский
11:10 Житомир Довбыш
11:10 Тернополь Киев № 5
11:15 Житомир Малин
11:15 Житомир Бердичев
11:15 Житомир Рогожная
11:20 автобус Житомир Романов
11:25 Житомир Авратин
11:30 автобус Житомир Катериновка
11:30 автобус Житомир Барановка
11:30 автобус Житомир Н. Волынский
11:30 автобус Житомир Киев - Святошин
11:30 автобус Городница Киев № 5
11:30 автобус Житомир Лебединца
11:30 автобус Житомир Н. Волынский
11:35 Житомир Чуднов (кроме ВБ)
11:35 Коростень Винница
11:40 Житомир Бердичев
11:40 Дубно Киев
11:40 Житомир Коростень
11:45 автобус Киев Прага (кроме СР и НД)
11:45 автобус Житомир Вл. Волынский
11:45 автобус Житомир Ружин
11:50 Житомир Борисполь
11:50 Житомир Яворовка
11:50 автобус Житомир Бердичев
11:50 Житомир Мирополь
11:50 Житомир Радомышль
11:55 Хмельник Киев
11:55 Житомир Черновцы
12:00 Житомир Малин
12:00 автобус Киев Штутгарт (ЧТ, СБ)
12:00 Житомир Олевск
12:00 Киев Кельн (ВТ, ЧТ, ПТ, СБ)
12:00 автобус Житомир Словечно
12:00 Житомир Бердичев
12:05 Киев Шепетовка
12:07 Житомир Тартак
12:10 Житомир Ст. Чоповичи
12:10 Житомир Молочки (ПТ, СБ, НД)
12:10 автобус Житомир Камень
12:10 Житомир Киев - Святошин
12:15 Житомир Барановка
12:15 Житомир Крапивна
12:15 автобус Киев Тернополь
12:20 автобус Житомир Бердичев
12:20 автобус Олевск Киев
12:25 Житомир Коростень
12:25 Житомир Бердичев
12:25 Киев Кам. Подольский
12:30 автобус Киев Косов
12:30 автобус Житомир Корнин
12:30 автобус Житомир Иванополь
12:30 автобус Житомир Киев - Святошин
12:35 Житомир Барановка
12:40 Житомир Брусилов
12:40 Житомир Дибровка
12:40 Житомир Лугины
12:40 Житомир Киев - Святошин
12:45 автобус Киев Ярунь
12:45 автобус Н. Волынский Киев № 5
12:50 Житомир Овруч
12:50 Житомир Киев - Святошин
12:50 Житомир Романов
12:50 автобус Житомир Бердичев
12:54 Житомир Винница
12:55 Житомир Радомышль
13:00 Житомир Бердичев
13:00 маршрутка Житомир Зарубинцы
13:00 Житомир Радомышль
13:00 Житомир Сусловка
13:00 Житомир Коростень
13:00 автобус Житомир Полонное
13:05 Новоднестровск Киев
13:05 Житомир Н. Волынский
13:10 автобус Житомир Киев - Святошин
13:10 Житомир Олевск ПТ
13:10 Житомир Бердичев
13:10 Житомир В. Волица
13:15 Житомир Рубежовка
13:15 маршрутка Киев Нововолынск
13:15 Житомир Столбов
13:15 Житомир Емильчино
13:20 Луцк Винница
13:20 Киев Кам. Подольский
13:20 Житомир Ивановичи
13:20 Житомир Овруч (кроме НД)
13:20 Житомир Радомышль
13:25 автобус Житомир Бердичев
13:25 Житомир Коростень
13:25 Житомир Иршанск
13:30 автобус Житомир Ружин
13:30 автобус Житомир Мохначка
13:30 автобус Житомир Киев - Святошин
13:30 автобус Житомир Барановка
13:35 Житомир Бердичев
13:35 Житомир Олевск
13:40 Житомир Романов (ПТ)
13:40 маршрутка Житомир Жовтневое
13:40 Дубно Киев
13:40 Житомир Хмельницкий (кроме СР)
13:45 автобус Житомир Киев - Святошин
13:45 автобус Житомир Базар
13:45 автобус Радомышль Ровно (кроме СР)
13:50 Житомир Рогачев
13:50 Житомир Тульчин
13:50 Житомир Радча
13:50 Киев Львов
13:50 Житомир Киев - Святошин
13:55 Житомир Киевлянка
14:00 автобус Житомир Бердичев
14:00 Житомир Жовтневое
14:00 Житомир Ковганивка
14:00 Житомир Минькивци
14:00 Житомир Романов
14:05 маршрутка Житомир Малин
14:05 автобус Дубно Киев
14:05 Житомир Большое Цвиля
14:10 Житомир Жмеринка
14:10 Житомир Киев - Святошин
14:15 Житомир Олевск
14:15 Житомир Любар
14:15 автобус Житомир Лопатичи (ПТ)
14:15 Житомир Бердичев
14:15 автобус Житомир Коростень
14:20 Житомир Барановка
14:20 Житомир Радомышль
14:20 Житомир Рокитное
14:20 Житомир Авратин
14:20 Шепетовка Киев
14:30 автобус Житомир Красная Воля
14:30 автобус Житомир Калиновка
14:30 автобус Житомир Иршанск
14:30 автобус Житомир Брусилов (ПН, ВТ, СР, ЧТ)
14:30 автобус Житомир Киев - Святошин
14:30 автобус Житомир Фастов (ПТ, СБ, НД)
14:35 Житомир Стеткивци
14:35 Житомир Бердичев
14:35 Житомир Чернигов
14:40 Житомир Ольха
14:40 маршрутка Житомир Бегунь
14:40 Житомир Николаевка
14:40 Хмельник Малин
14:40 Житомир Любар (ПТ, ВС)
14:45 автобус Житомир Короченкы
14:50 Житомир Брусилов
14:50 Житомир Ружин (ПТ, ВС, ПН)
14:50 Житомир Киев - Святошин
14:50 Житомир Катериновка
14:50 Житомир Коростень
14:55 автобус Житомир Любар
14:55 Житомир Бердичев
15:00 Житомир Андрушевка
15:00 маршрутка Житомир Городница
15:00 Житомир Барановка
15:00 Житомир Листвин
15:00 Житомир Киев - Святошин
15:00 автобус Малин Винница
15:05 Житомир Бердичев
15:05 Житомир Малин
15:10 автобус Житомир Киев - Святошин
15:10 автобус Житомир Чайковка
15:10 Киев Нововолынск
15:10 Житомир Малин
15:10 Житомир Каменный Брод
15:10 Житомир Овруч
15:10 Житомир Романов
15:15 Житомир Овруч
15:20 автобус Киев Олевск
15:20 Житомир Березовка
15:20 автобус Житомир Почуйки
15:20 Кам. Подольский Киев
15:20 Житомир Бердичев
15:20 Житомир Овруч (ПТ)
15:25 Житомир Киев - Святошин
15:30 автобус Житомир Дубровка
15:30 автобус Житомир Копище
15:30 автобус Житомир Беспечно
15:30 автобус Житомир Борисполь
15:35 Житомир Бердичев
15:35 автобус Житомир Брусилов
15:35 Житомир Барановка
15:40 Червоноград Киев (через день)
15:40 Житомир Коростень
15:40 Дубно Киев (через день)
15:40 маршрутка Житомир Ружин
15:45 автобус Житомир Радомышль
15:45 автобус Житомир Андрушки
15:45 автобус Житомир Романов
15:50 Житомир Овруч
15:50 Житомир Любар
15:50 автобус Житомир Ярунь
15:50 Житомир Киев - Святошин
15:50 Житомир Малин
15:55 Житомир Минин
16:00 Житомир Белая Церковь
16:00 Киев Бердичев кроме ПТ
16:00 Киев Любар ПТ
16:00 автобус Житомир Рогожная
16:00 Житомир Савлук
16:00 Житомир Полонное
16:05 Житомир Комсомольское
16:05 маршрутка Житомир Колодяжное
16:05 Житомир Коростень
16:06 Житомир Каменка (ПТ, ВС)
16:10 Житомир Иршанск
16:10 Житомир Киев - Святошин
16:10 Житомир Иванополь
16:10 Житомир Рогачи (ПТ)
16:15 Житомир Малин
16:15 Житомир Липники
16:15 автобус Нововолынск Киев
16:15 Житомир Хмельницкий № 2 кроме ВТ
16:15 Житомир Бердичев ПН, ВТ, СР, ЧТ, ПТ
16:20 Житомир Киев - Святошин
16:20 Житомир Бердичев
16:20 Житомир Желтый Брод
16:25 Житомир Першотравенск
16:25 Житомир Рогожная
16:25 Житомир Коростень
16:25 автобус Житомир Винница
16:30 автобус Житомир Киев - Святошин
16:30 автобус Житомир Мовчанивка ПТ
16:30 автобус Винница Малин
16:30 автобус Житомир Бердичев
16:30 автобус Житомир Романов
16:35 Житомир Словечно
16:40 Житомир Авратин
16:40 маршрутка Житомир Андреевич
16:40 Житомир Лебединца
16:40 Житомир Романов ПТ
16:45 автобус Житомир Рокитное
16:45 автобус Житомир Лазаревка пос.
16:45 автобус Житомир Корнин
16:45 автобус Житомир Бердичев
16:45 автобус Житомир Малая Глумча
16:50 Житомир В. Браталив
16:50 Житомир Киев - Святошин
16:50 Житомир Николаевка (ПТ)
16:50 Житомир Бердичев
17:00 автобус Житомир Модели
17:00 Житомир Барановка
17:00 Житомир Коростень
17:00 Житомир Олевск
17:05 Кам. Подольский Киев
17:05 Житомир Бердичев
17:05 Житомир Суховоля
17:10 автобус Житомир Слободка
17:10 Житомир Киев - Святошин
17:10 Житомир Губенко
17:10 Житомир Жмеринка
17:15 автобус Киев № 5 Городница
17:15 Емильчино Бердичев
17:20 Житомир Романов
17:20 Тернополь Киев
17:20 Житомир Радомышль
17:22 автобус Киев Хмельник
17:25 Житомир Олевск
17:25 Житомир Большие Деревич
17:30 автобус Житомир Киев - Святошин
17:30 автобус Киев Тячев
17:30 автобус Житомир Фастов
17:30 автобус Киев № 5 Нетешин
17:30 автобус Житомир Николаев
17:35 Житомир Коростень
17:35 Житомир Бердичев
17:40 маршрутка Житомир Верхивня
17:40 автобус Львов Киев
17:40 Житомир Рубежовка
17:40 Житомир Симоны
17:40 Житомир Винница
17:45 автобус Киев № 5 Н. Волынский
17:45 автобус Житомир Бердичев
17:50 автобус Житомир Борисполь
17:50 Кам. Подольский Киев
17:50 Житомир Словечно
17:55 автобус Киев Волочиск
17:55 Житомир Барановка
17:55 Житомир Суемци
17:56 Житомир Марьяновка
18:00 маршрутка Житомир Бердичев
18:00 Житомир Романов (ПТ)
18:00 Винница Ровно
18:00 Косов Киев
18:00 Киев Тернополь
18:00 Житомир Большая Глумча
18:00 Верховина Киев (через день)
18:00 Житомир Малин
18:05 Житомир Иршанск
18:05 автобус Житомир Радомышль
18:10 Житомир Довбыш
18:10 Житомир Киев - Святошин
18:10 маршрутка Житомир Народичи
18:15 Киев Дубно
18:15 Житомир В. Волица
18:20 Киев Емильчино (через день)
18:20 Житомир Бердичев
18:20 Житомир Зарубинцы
18:25 Н. Волынский Киев
18:25 Киев Буковель
18:30 автобус Житомир Мирополь
18:30 автобус Житомир Крапивна
18:30 автобус Киев Барановка
18:30 автобус Житомир Малин
18:30 автобус Житомир Ивановичи
18:35 маршрутка Житомир Первомайское
18:35 Житомир Бердичев
18:35 Н автобус ововолинськ Киев
18:40 Житомир Винница ПТ, СБ, ВС
18:40 Житомир Брусилов
18:45 автобус Винница Н. Волынский
18:50 Житомир Коростень
18:50 Киев Любар
19:00 Житомир Мирополь
19:00 автобус Киев Хуст
19:00 автобус Житомир Иршанск
19:00 Житомир Малин (ПТ, СБ, ВС)
19:00 Житомир Радомышль
19:00 Житомир Попельня
19:05 автобус Львов Борисполь
19:10 автобус Винница Коростень
19:15 Житомир Полонное ПТ, СБ, ВС
19:20 Житомир Иршанск
19:20 Житомир Андрушевка
19:25 маршрутка Житомир Тартак
19:25 Киев Хмельник
19:25 Житомир Н. Волынский (НД)
19:25 Житомир Коростышев
19:30 автобус Ровно Коростышев (ПН ВТ СР ЧТ ВБ)
19:35 автобус Борисполь Ужгород
19:40 Киев Н. Волынский
19:45 автобус Житомир Усово
19:45 автобус Житомир Винница
19:50 автобус Киев Ивано-Франковск
19:55 Житомир Бердичев
20:05 автобус Житомир Малин
20:10 Киев Олевск
20:20 маршрутка Житомир Лугины
20:30 автобус Житомир Андрушевка (НД)
20:30 автобус Житомир Романов (ПТ, ВС)
21:00 Киев Городенка
21:15 Киев Калуш
21:20 Черновцы Харьков
22:05 Киев Сокиряны
22:20 автобус Ровно Одесса (ПТ, СБ, НД)
22:30 автобус Киев № 5 Вроцлав (ПН, ПТ)
22:35 Киев Дубно
22:35 автобус Киев Яремча
22:50 автобус Киев Кишинев
23:00 Киев Черновцы
23:15 маршрутка Киев Кельменцы
23:30 автобус Киев Косов (через день)
23:30 автобус Киев Трускавец
23:50 Киев Нововолынск (кроме НД)
23:55 Киев Верховина (через день)
23:58 Киев Мог. Подольский

Расписание движения автобусов по автовокзалу г. Житомир (автостанция №1) меняется, уточняйте актуальное время отправления и маршруты житомирских автобусов и маршруток по телефону 041-236-24-11. Адрес автовокзала в г. Житомир - ул. Киевская, 93.

---

To get more information in English please ask or google for – Zhitomir Bus Station: buses and minibuses Zhytomyr - Kyiv, Odesa, Rivne, Lviv, Brest and other destinations, bus timetables Zhitomir.
Jeigu norite gauti informaciją lietuvių kalba, prašom kreiptis arba ieškokite Internete – Žytomiro autobusų stotis: autobusai ir mikroautobusai Žytomiras - Kijevas, Odesa, Rivnė, Lvovas, Brestas ir kt. Autobusų tvarkaraštis iš Žitomiro.
Каб атрымаць інфармацыю па-беларуску, шукайце - аўтавакзал Жытомір: аўтобусы і маршруткы, расклад руху аўтобусных маршрутаў Жытомір.
Aby dowiedzieć się więcej w języku polskim zapytaj lub szukaj w internecie na tematŻytomierz Dworzec autobusowy: autobusy i mikrobusy Żytomierz - Kijów, Odessa, Równe, Lwów, Brześć i inne. Rozkład jazdy autobusów Żytomierzu.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:



11 comments:

Анонім сказав...

Автобус Житомир-Малин погано став ходіть

Анонім сказав...

Ємільчине-Житомир на 13.00 їде 4 години(без поломки) з Ємільчине

Анонім сказав...

коли іде останнній автобус із Житомира на Вінницю? дуже потрібно...

Анонім сказав...

замініть будь-ласка автобус Житомир-Базар на 13 45!

Анонім сказав...

А Житомир Пинск коли?

Анонім сказав...

Чи є у вас автобуси з Житимира до Вінниці після 20.00?

Анонім сказав...

чи є проходящі на костопіль після 20.00

Анонім сказав...

чим краще добратись до львова. допоможіть терміново.

Анонім сказав...

коли відпоавляэться автобус з Ружина до житомира завтра

Анонім сказав...

А рейс житомир рівне є

Анонім сказав...

Чим доїхати до Львова?

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, деякі євреї - פּאָלעסיע, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2012 ІЦ Полісся
Zhytomyr, Rivne, Chernihiv, Kyiv, Lutsk | Інформація | Співпраця