Автостанція "ВИДУБИЧІ": розклад автобусів а/с Видубичі, довідкова, телефон, адреса

Довідкова: розклад руху автобусів з київської автостанції "Видубичі"

Видубичі Київ
Автостанція "Видубичі" (АС №7) в Києві обслуговує міжобласні та приміські автобуси Черкаського напрямку й знаходиться поруч метро "Видубичі" та залізничної станції Київ - Видубичі.

Розклад руху автобусів з АС "Видубичі" Київ на м. Кіровоград, Кривий Ріг, Канів, Черкаси, Жовті Води, Звенигородка, Чигирин, Канів, Богуслав, Шпола, Олександрія, Сміла, Шпола...


ДИВІТЬСЯ АКТУАЛЬНИЙ РОЗКЛАД АВТОБУСІВ: www.rozklad-avtobusiv.com

Автовокзал "Видубичі" має зручну пересадку на метро Видубичі, електрички напрямку Ніжин, Яготин, Гребінка, Шостка тощо, тролейбус № 38 (Залізничне шосе - вулиця Кіквідзе - Печерський міст - бульвар Лесі Українки - метро "Арсенальна" - вул. Івана Мазепи - Печерська Лавра).

У приміщенні автостанції "Видубичі" працює маленька камера схову, здійснюється попередній та поточний продаж квитків на автобуси. Поруч працює кафе швидкого харчування, достатньо точок продажу шаурми. Через підземний перехід від автостанції "Видубичі" на відстані приблизно 300 метрів відкрито також цілодобовий супермаркет "Фуршет". Неподалік автостанції знаходиться також маленький готель "Видубичі" (адреса Набережно Печерська дорога 5).

Міжобласні рейси з автостанції "Видубичі" Київ здійснюються на Кривий Ріг, Ватутіне, Городище, Жовті Води, Звенигородка, Кам'янка, Богуслав, Чигирин, Кіровоград, Мала Виска, Олександрія та Олександрівка, Сміла, Черкаси, Шпола, Кагарлик.

Міжміські автобуси з автовокзалу "Видубичі" Київ ідуть на Ржищів, Халеп'я, Витачів, Германівка, Сущани, Деремезне, Демівщина, Долина, Яблунівка, Красна Слобідка, Липовець, Матяшівка, Стайки, Степок, Шубівка, Розаліївка. Також автовокзал "Видубчиі" обслуговує автобусні маршрути на аеропорт "Бориспіль", автобус - експрес Київ - Обухів, а також маршрутки на Обухів через Романків (маршрутка № 309), Великі Дмитровичі (маршрутка № 310), автобус Київ - Обухів через Козин № 311, маршрутка Київ - Україна - Обухів № 313, через Рудики №314, Підгірці, Лісники.

Увага: посадка на автобуси на Канів і Богуслав здійснюється на Видубичах з відокремленої платформи, що знаходиться за приміщенням автостанції.

Актуальний розклад автобусів по автостанції "Видубичі" онлайн має відображатися на сайті підприємства "Київпастранс", проте він не завжди коректно працює, тому радимо звертатися телефоном до диспетчера автостанції (044 221-2549).

РОЗКЛАД АВТОБУСІВ ПО АС "ВИДУБИЧІ" (2010 рік):

  1. Автобуси з автостанції "Видубичі" Київ на Канів ідуть у середньому щопівгодини, перший автобус на Канів відходить з Видубичів о 4.40 (прибуття 6.45), останній автобус Київ - Канів : 20.00 (23.05).
  2. Автобуси з автовокзалу "Видубичі" Київ на Богуслав ідуть у середньому щогодини, перший автобус на Богуслав відходить з Видубичів о 4.50 (прибуття 6.45), останній автобус Київ - Богуслав : 20.00 (21.55).
  3. Розклад автобусів на Жовті Води, Кривий Ріг , Кіровоград та Олександрію дізнавайтесь через довідкову АС "Видубичі".
4. Автобуси з автостанції "Видубичі" Київ на Кагарлик:
Час відправлення автобусу | Кінцевий пункт | Прибуття
7.50 Кагарлик 9.08
8.15 Яблунiвка 10.41
8.25 Автобус на Ржищiв 10.43
8.50 Демiвщина 11.22
9.10 Переселення 11.22
9.30 Кагарлик 10.33
9.50 Липовець 12.00
9.55 Демiвщина 12.11
10.45 Кагарлик 12.59
11.05 Автобус на Кагарлик 12.23
11.50 Демiвщина 13.58
12.40 Шубiвка 14.58
13.10 Кагарлик * Пт Сб Н 15.22
13.30 Автобус на Кагарлик 15.00
14.15 Яблунiвка 16.41
15.00 Кагарлик 16.17
15.30 Ржищiв 17.43
16.30 Демiвщина 18.47
17.20 Автобус на село Яблунiвка 19.34
17.40 Шубiвка 19.56
17.55 Шубiвка 20.13
18.10 Переселення 20.08
18.10 Кагарлик 19.28
18.15 Автобус на с. Липовець Пт Сб Н 20.35
18.45 Кагарлик Пт Сб Н
18.50 Демiвщина 21.03
19.10 Кагарлик Пт Сб Н 20.08

5. Автобуси з автостанції "Видубичі" Київ на Черкаси:

6.30 Стеблiв 9.00 Крiм среди 3 0762 6.50 Шпола 10.45
7.40 Автобус на Черкаси 12.35 Пн Сб Н
8.05 Автобус на Новомиргород 12.15
8.20 Автобус на Смiла 11.50 Пн В Сб
8.40 Автобус на Звенигородку 13.45 Пн Сб Н
9.00 Шпола 13.35
11.15 Маршрутка на Шпола 14.40
11.20 Стеблiв 13.50
11.45 Черкаси 16.00
12.25 Городище 17.30
12.40 Маршрутка на Черкаси 17.50
13.00 Шпола 17.20
13.40 Смiла 18.25
14.10 Лебедин 18.50
14.40 Черкаси 19.35
15.00 Стеблiв 17.20
15.20 Шпола 19.10
15.40 Кам'янка 20.35
15.55 Автобус на Черкаси через Канів 21.45
16.00 Шпола 19.20
16.30 Мала Виска 21.25
16.45 Черкаси 21.20
17.05 Звенигородка 21.55
17.30 Автобус на Чигирин 22.05
18.05 Ватутiне 23.15 Пт Н
18.30 Шпола 22.55
18.45 Стеблiв 21.15
19.10 Смiла 22.40 Пт Н

6. Автобуси з автостанції "Видубичі" Київ на Миронівку та Ржищів:

7.10 Ржищiв (Сб, Пн) 9.00
7.20 Миронiвка 9.37
7.30 Ржищiв 8.55
7.40 Вел. Букрин 10.15
8.15 Яхни 10.52
8.10 Ходорiв 10.20
8.30 Вел. Прицьки 10.35
8.45 Олександрiвка 11.37
8.50 Ржищiв 10.20
9.10 Миронiвка 11.28
9.30 Ходорiв 11.50
9.30 Шпендiвка 11.45
9.40 Потiк 12.05
10.00 Маслiвка 12.05
10.00 Вел. Прицьки 11.55
10.30 Ходорiв 13.16
11.05 Пiї 13.15
11.25 Маслiвка 13.35
11.30 Автобус на смт. Миронiвка 13.40
11.40 Македони 13.59
12.10 Ржищiв 13.35
12.30 Ржищiв 13.55
13.00 Вел. Прицьки 14.55
13.15 Ржищiв (ч/з Кагарлик) 15.05
13.40 Ржищiв 15.05
14.30 Ходорiв 16.52
14.35 Миронiвка 16.55
15.00 Автобус на Ржищiв 16.25
15.40 Яхни 18.32
15.50 Вел. Прицьки 17.45
16.20 Ходорiв 18.40
16.40 Ржищiв (Пт) 18.05
16.20 Миронiвка 18.40
17 3992 17.10 Пiї 19.10
7.30 Ржищiв (Пт Нд) 18.55
17.35 Олександрiвка 20.27
17.50 Маршрутка на Ржищiв 19.55
18.10 Македони (Пт Сб Нд)
18.25 Маслiвка 21.17
18.30 Шпендiвка 20.45
18.35 Вел. Прицьки 20.30
18.35 Потiк 21.03
18.50 Ходорiв 20.47
19.10 Маслiвка 21.25
19.40 Миронiвка 21.45

Див. також Автостанція Видубичі - рокзлад автобусів 2012

Адреса автостанції "Видубичі": Набережна-Печерська дорога, 5, метро "Видубичі".

Телефон довідки а/с "Видубичі": 044 221-2549 (диспетчер, довідкова автостанції).
---
Чтобы получить информацию по-русски, ищите – автостанция "Видубичи" Киев ("Выдубичи", "Відубічі", "Відубичі", "Відубичи"), рассписание автобусов на Черкассы, Кировоград, Канев (Канив), Кривой Рог, Чигирин, Желтые Воды, Смела (Смила), Олександрия, маршрутки на Обухов (Обухив), автовокзал "Выдубичи" справочная, телефон диспетчера.
To get more information in English please ask or google for – Vydubychy Kyiv bus station, Vidubichi schedule buses to Cherkasy, Kirovohrad, Kaniv, Kryvyi Rih, Chyhyryn, Zhovti Vody, Obukhiv.
Jeigu norite gauti informaciją lietuvių kalba, prašom kreiptis arba ieškokite Internete – Kijevo "Vidubiči" autobusų stotis, autobusai iš Kijevo, Čerkasai, Kirovohradas, Kanivas.
Каб атрымаць інфармацыю па-беларуску, шукайце - аўтастанцыя "Выдубычы" Кіеў, рассписание аўтобусаў на Чаркасы, Кировоград, Канев, Крывой Рог, Чигирин, Жоўтыя Воды, Смила, Олександрыя, маршруткі на Абухоў, аўтавакзал "Выдубычы" даведачная, тэлефон дыспетчара.
Aby dowiedzieć się więcej w języku polskim zapytaj lub szukaj w internecie na temat - Widubiczi Kijów autobusy na Czerkasy, Kirowograd, Kaniów, Krzywy Róg, minibusy na Obuchów.

Тема: автовокзал "Видубичі" Київ: автобуси

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:



7 comments:

Анонім сказав...

Телефон автостанции "Выдубичи " изменен на 221-25-49

Анонім сказав...

221-25-49 - це приміська довідка

Ольга,Віктор, Сергій та інші пасажири 24.08.2012 року сказав...

Сервіс надання пасажирських послуг нововідкритої Азаровим автостанції "Видубичі" - це жах!!! На одне місце в автобусі продається по 2 білети (з центрального автовокзалу та на "суперстанції" Видубичі), а заступник начальника станції "Видубичі" Ніколаєнко Валерій Григорович навіть не здатний був зі своєю "командою" 24 серпня 2012 року врегулювати дану проблему та вибачитися перед пасажирами.Побрали "подвійні" білети в 9-10, назад здали в 11-15 та пішли на маршрутку приватного підприємця, яка відправилася через 12 хвилин. Ось вам і СЕРВІС автостанції "Видубичі" пасажирам!!! Гнать подалі треба таких "керовників" від людей, які дають свої кровні для їх зарплати, а ті не можуть з людьми працювати.Серед обурених пасажирів були з нічної зміни,яких "промаринували" 2 години, люди,якізапізнилися на похорони та інші пострадалі пасажири (ні лавочок присісти, ні сховатися від сонця в залі очікувань, ні оголошень диспетчера щодо незручностей з вибаченням адміністрації. Про що ми говоримо. Етика та культура спілкування працівників автостанції 24.08.2012 року повністю була відсутня !!!!!!!!... З Днем незалежності!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Анонім сказав...

Довідкова на автовокзал Видубичі
524-74-26

Анонім сказав...

Інформація про наявність квитків на рейс відсутня.???????

Анонім сказав...

Видубичі реально найбільз зручний автовокзал зараз у києві, просторо так

Анонім сказав...

Самое точное, на сегодня, расписание по АС "Выдубичи" находится здесь
http://www.yulena.org.ua/-qq/easytable/12.html?sort_order=ASC&filter_type=LIKE&sort_field=0&filter_field=0

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, деякі євреї - פּאָלעסיע, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2014 ІЦ Полісся
Zhytomyr, Rivne, Chernihiv, Kyiv, Lutsk | Інформація | Співпраця