Новий розклад руху потяга Київ - Берлін через Коростень, Сарни, Ковель, Варшаву

Щодня у межах залізничного сполучення між Україною та Європейським Союзом (ЄС), зокрема з Польщею і Німеччиною, через усе правобережне Полісся курсує берлінський потяг "Каштан" №29к сполученням Київ - Берлін, яким можна доїхати з Києва, Коростеня, Сарен та Ковеля до Хелма, Любліна, Варшави, Познані та Берліна.

Увага! Новий розклад руху "Укрзалізниці" з 1 червня 2009 р. польського та німецького поїзда № 29/30 Київ - Берлін по всіх станціях з Полісся на Польщу та Німеччину:

Відправлення з Києва 9.24
Коростень відправлення 11.30 - прибуття 11.48
Сарни 14.10 - 14.12
Ковель 16.16 - 16.38
Ягодин (кордон) 17.32 - 19.32
--
Dorohusk (Польща, мінус година) 18.50 - 19.50
Chełm (Холм) 20.22 - 20.23
Lublin 21.14 - 21.16
Puławy 21.51 - 21.52
Dęblin 22.08 - 22.10
Warszawa Wschodnia 23.39 - 23.44 (менше стоїть нарешті!)
Warszawa Centralna (головний) 23.52 - 23.55
Kutno 1.19 - 1.20
Poznań 3.10 - 3.15
Rzepin 5.00 - 5.12
Отже, Польщею потяг відтепер їде майже на годину швидше.
--
УВАГА! З 01.06.2009 р. потяг Київ-Берлін прибуває на інші берлінські вокзали!

Berlin - Lichtenberg (Німеччина ) 7.15 - 7.20
Berlin - Gesundbrunnen (Німеччина) 7.31

Розклад руху німецького та польського потяга № 345 (раніше 441) по всіх станціях з Німеччини та Польщі на Полісся, яким можна доїхати з Берліна, Познані, Варшави, Любліна та Холма до Ковеля, Сарен, Коростеня і Києва:

Відправлення з Берліна, Gesundbrunnen: 21.13
---
У Жепін (Польща ) прибуває 23.39 - віправляється о 23.51
У Познаню 01.27, у Кутно 03.18, на Варшаві Центральній 4.40, на Варшаві Східній 4.52., в Любліні 7.26, у Хелмі 8.18, Дорогуск 8.50-9.30
--
Ягодин (кордон, плюс година) 10.48 - 12.48
У Ковелі берлінський потяг о 13.38, відправлення далі на Київ о 14.00, в Рафалівці поїзд о 15.18, в Сарнах о 16.04, в Коростені 18.42-19.05, прибуття в Київ 21.12

Зазвичай потяг має лише м'які вагони, попередній продаж квитків на шляху поїзда з Німеччини здійснюється як правило лише за годину до прибуття потяга до Ковеля. Ціна квитків на поїзди міжнародного сполучення, в т.ч. і берлінський потяг, досить висока. Зокрема, лише з Києва до Ковеля квиток коштує більше 80 грн., а вартість квитка у Польщу та Німеччину збільшується в рази та постійно зростає (вже перевищує тисячу гривень).
---
To find information in English please ask or google for - timetable of the train Berlin - Kiev (Kyiv) and Kiev - Warsaw (Warszawa) - Berlin train that passes Ukrainian Polesie, connecting Ukraine with European Union (EU), particularly Poland and Germany.
Aby dowiedzieć się więcej w języku polskim zapytaj lub szukaj w internecie na temat – pociąg ukrainski "Kasztan" #29 / 335 Kijów – Warszawa - Berlin przez Korosteń, Sarny, Kowel. Połączenia, przejazdy i ceny biletów.
Чтобы получить информацию по-русски, ищите - новое расписание "Укрзализницы" берлинского поезда "Каштан" № 441/345 и 29 Киев - Берлин и Берлин - Варшава - Киев, желедорожное сообщение по Полесью между Украиной и Европейским Союзом (ЕС), Польшей и Германией, как доехать из Коростеня, Ковеля, Сарн до Польши в Хелм, Люблин или Варшаву, Берлин.
Jeigu norite gauti informaciją lietuvių kalba, prašom kreiptis arba ieškokite Internete - Ukrainos geležinkeliai Polesėje, traukinių tvarkaraštis ir kasdienis traukinys Berlinas - Varšuva - Kijevas arba traukinio bilietas iš Berlino, Varšavos iki Kijevo ir atgal.

ЗНАЙТИ ЧИ СКАЧАТЬ ПОДІБНУ ІНФОРМАЦІЮ, ФОТО:



9 comments:

Анонім сказав...

Потрібна кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті: (winnersloaninvestment@gmail.com) з інформацією:

Повні імена:
Країна:
Сума:
Тривалість:
Мета:
Тел:
Зарплата Дата:

Отримати назад до мене, якщо ви зацікавлені.

З повагою,
Г-н Майк Келлі

Вадим Колесник сказав...

Куплю бурштин 2,5,10,20,50,100 а також шари
0667042899

Анонім сказав...

Продам бурштин необроблений. В наявності різні фракції. Пропозиції з цінами на:matulj@mail.ru

Alex Tarasenko сказав...

Продам янтарь коньячного цвета большого размера
Самый маленький кусок 300 грамм, самый большой 2135 грамм. Пишите: al.tarasenko89@gmail.com

Alex Tarasenko сказав...

Продам настоящий янтарь! Самородками от 100 грамм до 1.5 кг. Есть всего несколько кусков. Янтарь проверялся методами описанными в интернете: в соленой воде, на запах и ацетоном. Цену предлагайте, отдам срочно! Тел. 099-195-16-34 Емейл: al.tarasenko89@gmail.com

Анонім сказав...

продам бурштин!!!
autopoland777@gmail.com

Анонім сказав...

Продам бурштин 2, 5, 10, 20
movup13@gmail.com

Alex Tarasenko сказав...

Продам натуральный янтарь.
Вес кусочков от 100 до 1500 грамм, без трещин. Цена от 1000$ до 2500$ за кг. Отправляю в любые страны, можно посмотреть и выбрать при встрече. Пишите на емейл al.tarasenko89@gmail.com или звоните. Тел. 099-195-16-34

Анонім сказав...

продам минус 80676864800

Дописати коментар

 
 
 

Як називають Полісся?

Поліщуки часто кажуть Полісьсе чи Палесьсе, східні слов'яни та казахи звуть Палессе, Полесье. Словаки та норвежці називають Polesie, чехи - Polesí, південні слов'яни - Polissja чи Полесие, Полесия. Литовці іменують Polesė. Німці й шведи звуть Polesien, голандці - Polesië, французи - Polésie. Англійці, італійці, іспанці, фіни - Polesia, рідше Polissia. Норвежці та естонці кажуть Polesje, деякі євреї - פּאָלעסיע, тайці โปเลเซีย, японці ポリーシャ, корейці 폴레시아, ті, кого найбільше звуть 中文, а турки як завжди - Polesiye.

Екскурсійні тури

Праліси Поліського заповідника | Містичне Камінне село | Чернігів незвичайний | Поліська вузькоколійка "Кукушка"

ВАШІ СТАТТІ

Ви живете на Поліссі чи маєте цікаві матеріали з історії поліського краю? ІЦ Полісся шукає регіональних дописувачів: студентів і журналістів, краєзнавців, істориків, усіх, хто бажає опублікувати свої авторські матеріали - новини, розвідки, дослідження. Особливо розшукуються небайдужі автори у містах: Рівне, Чернігів, Малин, Сарни, Ковель, Ніжин. Зголошуйтесь: icpolissya@gmail.com
 
Copyright © 2009-2014 ІЦ Полісся
Zhytomyr, Rivne, Chernihiv, Kyiv, Lutsk | Інформація | Співпраця